Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler podzieliła się z fanami archiwalną fotografią z córką! 

Zobacz, jak się zmieniła!

Olga Figaszewska 16 marca 2020 11:52
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Magda Gessler podzieliła się z fanami archiwalną rodzinną fotografią . Na Instagramie gwiazdy Kuchennych rewolucji  pojawiło się zdjęcie z córką, Larą. Kadr urzekł internautów, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół! 

Magda Gessler na zdjęciu z córką: archiwalna fotografia

Od czasu do czasu Magda Gessler zamieszcza w mediach społecznościowych archiwalne fotografie. Tym razem było podobnie. Na Instagramie restauratorki znalazło się zdjęcie z ukochaną córką, Larą i czworonożnym przyjacielem. 

,,Spedzanie czasu z rodzina., bez pośpiechu. . w spokojnym zaciszu naszych domow… ❤️❤️Rozmowy,.. gry.. porządki… jak wam mija ten czas ??.. macie sposoby na nudę????#zostańwdomu", napisała Magda Gessler. I po raz kolejny stara się zachęcić swoich wielbicieli do przestrzegania kwarantanny  w związku z pandemią koronawirusa.

Ten sam uśmiech, burza loków... Magda Gessler prezentuje się na fotografii zjawiskowo. Nic się nie zmieniła. To zauważyli jej fani. 

,, te wlosy sliczne do dzis 😍pozdrawiam", ,,To zdjęcie jest takie piękne", "Ależ piękna z Pani kobieta! Nic dziwnego, że i teraz pełna wdzięku 🥰", czytamy w komentarzach. 

To nie pierwszy raz, kiedy Magda Gessler na Instagramie prezentuje skarby rodzinnego albumu. Zdjęcie, które zobaczycie poniżej pochodzi z 1970 roku! Gwiazda miała wtedy siedemnaście lat! Dzieciństwo i młodość restauratorka spędziła za granicą. Wraz z rodziną wyjechała na Kubę ze względu na zobowiązania zawodowe swojego taty. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto to ... Kuba 1970 rok... ????

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.