Magda Gessler
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
TYLKO NA VIVA.PL

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN pojawiła się z prezentem ślubnym dla Edwarda Miszczaka

Co skrywała tajemnicza walizka?

Olga Figaszewska 26 sierpnia 2021 13:10
Magda Gessler
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler przybyła na jesienną ramówkę TVN z prezentem ślubnym dla Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Niedawno para miała swój wielki dzień. Gwiazda Kuchennych rewolucji postanowiła zaskoczyć ich nietypowym podarkiem. Co skrywała wielka walizka? 

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN. Gwiazda przygotowała dla Edwarda Miszczaka wyjątkowy prezent

Trwa jesienna ramówka stacji TVN. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Magdy Gessler, która zachwycała w czarno-białej stylizacji. Jak zwykle prezentowała się zajwiskowo.

Jednak szczególną uwagę zwracano na to, z czym przybyła na prezentację ramówki TVN. Gwiazda programu MasterChef pojawiła się na wydarzeniu z wyjątkowym prezentem dla nowożeńców. Jak podał Jastrząb Post, Magda Gessler nie była obecna na ślubie pary.

Restauratorka i prowadząca Kuchenne rewolucje postanowiła przygotować dla Edwarda Miszczaka szczególną niespodziankę. „Pan Miszczak w podróży ze ślubu do domu zgubił walizkę i zaraz mu ja wręczę”, powiedziała VIVIE.pl, mając na myśli prezent ślubny.

Co znajdowało się w tajemniczej walizce? „Zabrała ze sobą „zagubioną walizkę Edwarda Miszczaka” wypełnioną 20 kilogramami fasoli, która jest symbolem szczęścia i płodności, a także okazały moździerz”, podaje JastrząbPost. A jak udało się dowiedzieć reporterowi VIVY.PL w walizce znajdowały się także perfumy i kilka innych podarków.  

Magda Gessler, 2021'
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler, 2021
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?