Magda Gessler
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
TYLKO NA VIVA.PL

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN pojawiła się z prezentem ślubnym dla Edwarda Miszczaka

Co skrywała tajemnicza walizka?

Olga Figaszewska 26 sierpnia 2021 13:10
Magda Gessler
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler przybyła na jesienną ramówkę TVN z prezentem ślubnym dla Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Niedawno para miała swój wielki dzień. Gwiazda Kuchennych rewolucji postanowiła zaskoczyć ich nietypowym podarkiem. Co skrywała wielka walizka? 

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN. Gwiazda przygotowała dla Edwarda Miszczaka wyjątkowy prezent

Trwa jesienna ramówka stacji TVN. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Magdy Gessler, która zachwycała w czarno-białej stylizacji. Jak zwykle prezentowała się zajwiskowo.

Jednak szczególną uwagę zwracano na to, z czym przybyła na prezentację ramówki TVN. Gwiazda programu MasterChef pojawiła się na wydarzeniu z wyjątkowym prezentem dla nowożeńców. Jak podał Jastrząb Post, Magda Gessler nie była obecna na ślubie pary.

Restauratorka i prowadząca Kuchenne rewolucje postanowiła przygotować dla Edwarda Miszczaka szczególną niespodziankę. „Pan Miszczak w podróży ze ślubu do domu zgubił walizkę i zaraz mu ja wręczę”, powiedziała VIVIE.pl, mając na myśli prezent ślubny.

Co znajdowało się w tajemniczej walizce? „Zabrała ze sobą „zagubioną walizkę Edwarda Miszczaka” wypełnioną 20 kilogramami fasoli, która jest symbolem szczęścia i płodności, a także okazały moździerz”, podaje JastrząbPost. A jak udało się dowiedzieć reporterowi VIVY.PL w walizce znajdowały się także perfumy i kilka innych podarków.  

Magda Gessler, 2021'
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler, 2021
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.