Wszystko wyszło na jaw przez jednego z internautów

Rafał Kowalski 27 września 2018 11:31

Od kiedy 8 lat temu Magda Gessler pojawiła się ze swoim programem w telewizji, pokochała ją większość Polaków. Widzowie cenią gospodynię Kuchennych rewolucji za jej szczerość, humor i luz, w związku z czym gwiazda najczęściej słyszy same komplementy. Ostatnio jednak, jeden internauta wytknął Gessler, że jej twarz wydaje się nienaturalna… Gwiazda odpowiedziała, że to wina choroby!

Czy Magda Gessler miała operacje plastyczne?

Znana restauratorka wyjaśniła w rozmowie z faktem, że nigdy nie ingerowała w wygląd swojej twarzy. „Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje. A mnie ciągle się czepiają…”, powiedziała Gessler w rozmowie z Faktem i od razu dodała, że jest jeszcze jedna przyczyna jej nieregularnych rysów…

Chodzi o paraliż, którego Magda Gessler doznała w 2002 roku! „Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Każdy ma jakiegoś pecha…”, wyznała gwiazda dziennikarzowi gazety.

Magda Gessler o zabiegach medycyny estetycznej

A co restauratorka sądzi o operacjach plastycznych? Gwiazda ma na ten temat dużą wiedzę, ponieważ jej ukochany Waldemar Kozerawski jest chirurgiem medycyny estetycznej. Ale gospodyni hitowego show TVN nie korzysta z pomocy partnera. Wręcz przeciwnie! Uważa wszelkie zmiany w ciele za groźne. „Uważam, że zabiegi ingerujące w wygląd twarzy są szkodliwe. Po latach wychodzi wszystko, co się z nią robiło”, wyjaśniła Maga Gessler.

Musimy przyznać, że nie mieliśmy pojęcia o tym, że ulubienica widzów zmaga się z problemem, o którym dopiero teraz opowiedziała. Na szczęście, na co dzień i tak jest komplementowana za swój talent i świetny wygląd, bo po prostu jedno i drugie ma!  

1/5
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
1/5

Magda Gessler o operacjach plastycznych i paraliżu twarzy

2/5
Magda Gessler, VIVA! 2010
Copyright @Iza Grzybowska
2/5

Zmaga się z nim od 16 lat

3/5
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
3/5

Nierówny uśmiech zauważył internauta

4/5
Magda Gessler, VIVA! 2012
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Gwiazda zdradziła swój sekret

5/5
Magda Gessler, VIVA! marzec 2010
Copyright @Iza Grzybowska
5/5

Magda Gessler o operacjach plastycznych i paraliżu twarzy

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.