Wszystko wyszło na jaw przez jednego z internautów

Rafał Kowalski 27 września 2018 11:31

Od kiedy 8 lat temu Magda Gessler pojawiła się ze swoim programem w telewizji, pokochała ją większość Polaków. Widzowie cenią gospodynię Kuchennych rewolucji za jej szczerość, humor i luz, w związku z czym gwiazda najczęściej słyszy same komplementy. Ostatnio jednak, jeden internauta wytknął Gessler, że jej twarz wydaje się nienaturalna… Gwiazda odpowiedziała, że to wina choroby!

Czy Magda Gessler miała operacje plastyczne?

Znana restauratorka wyjaśniła w rozmowie z faktem, że nigdy nie ingerowała w wygląd swojej twarzy. „Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje. A mnie ciągle się czepiają…”, powiedziała Gessler w rozmowie z Faktem i od razu dodała, że jest jeszcze jedna przyczyna jej nieregularnych rysów…

Chodzi o paraliż, którego Magda Gessler doznała w 2002 roku! „Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Każdy ma jakiegoś pecha…”, wyznała gwiazda dziennikarzowi gazety.

Magda Gessler o zabiegach medycyny estetycznej

A co restauratorka sądzi o operacjach plastycznych? Gwiazda ma na ten temat dużą wiedzę, ponieważ jej ukochany Waldemar Kozerawski jest chirurgiem medycyny estetycznej. Ale gospodyni hitowego show TVN nie korzysta z pomocy partnera. Wręcz przeciwnie! Uważa wszelkie zmiany w ciele za groźne. „Uważam, że zabiegi ingerujące w wygląd twarzy są szkodliwe. Po latach wychodzi wszystko, co się z nią robiło”, wyjaśniła Maga Gessler.

Musimy przyznać, że nie mieliśmy pojęcia o tym, że ulubienica widzów zmaga się z problemem, o którym dopiero teraz opowiedziała. Na szczęście, na co dzień i tak jest komplementowana za swój talent i świetny wygląd, bo po prostu jedno i drugie ma!  

1/5
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
1/5

Magda Gessler o operacjach plastycznych i paraliżu twarzy

2/5
Magda Gessler, VIVA! 2010
Copyright @Iza Grzybowska
2/5

Zmaga się z nim od 16 lat

3/5
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
3/5

Nierówny uśmiech zauważył internauta

4/5
Magda Gessler, VIVA! 2012
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Gwiazda zdradziła swój sekret

5/5
Magda Gessler, VIVA! marzec 2010
Copyright @Iza Grzybowska
5/5

Magda Gessler o operacjach plastycznych i paraliżu twarzy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.