O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler ma paraliż twarzy! Gwiazda opowiedziała, co się stało...

Wszystko wyszło na jaw przez jednego z internautów

Rafał Kowalski 27 września 2018 11:31

Od kiedy 8 lat temu Magda Gessler pojawiła się ze swoim programem w telewizji, pokochała ją większość Polaków. Widzowie cenią gospodynię Kuchennych rewolucji za jej szczerość, humor i luz, w związku z czym gwiazda najczęściej słyszy same komplementy. Ostatnio jednak, jeden internauta wytknął Gessler, że jej twarz wydaje się nienaturalna… Gwiazda odpowiedziała, że to wina choroby!

Czy Magda Gessler miała operacje plastyczne?

Znana restauratorka wyjaśniła w rozmowie z faktem, że nigdy nie ingerowała w wygląd swojej twarzy. „Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje. A mnie ciągle się czepiają…”, powiedziała Gessler w rozmowie z Faktem i od razu dodała, że jest jeszcze jedna przyczyna jej nieregularnych rysów…

Chodzi o paraliż, którego Magda Gessler doznała w 2002 roku! „Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Każdy ma jakiegoś pecha…”, wyznała gwiazda dziennikarzowi gazety.

Magda Gessler o zabiegach medycyny estetycznej

A co restauratorka sądzi o operacjach plastycznych? Gwiazda ma na ten temat dużą wiedzę, ponieważ jej ukochany Waldemar Kozerawski jest chirurgiem medycyny estetycznej. Ale gospodyni hitowego show TVN nie korzysta z pomocy partnera. Wręcz przeciwnie! Uważa wszelkie zmiany w ciele za groźne. „Uważam, że zabiegi ingerujące w wygląd twarzy są szkodliwe. Po latach wychodzi wszystko, co się z nią robiło”, wyjaśniła Maga Gessler.

Musimy przyznać, że nie mieliśmy pojęcia o tym, że ulubienica widzów zmaga się z problemem, o którym dopiero teraz opowiedziała. Na szczęście, na co dzień i tak jest komplementowana za swój talent i świetny wygląd, bo po prostu jedno i drugie ma!  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…