Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Fot. Iza Grzybowska
O NICH SIĘ MÓWI

Magda Gessler radzi córce, by podpisała intercyzę. Jej ślub już niebawem!

Weronika Kostyra 19 sierpnia 2017 13:55
Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Fot. Iza Grzybowska

 

Ślub Lary Gessler i jej ukochanego, Pawła Pawłowskiego zbliża się wielkimi krokami. Ceremonia ma odbyć się już we wrześniu. W czasie ostatnich przygotowań matka panny młodej, Magda Gessler, udzieliła jej pewnej rady…

 

Córka Magdy Gessler podpisze intercyzę?

Znana restauratorka życzy młodej parze jak najlepiej i bardzo wspiera swoją jedyną córkę, ale zasugerowała jej, aby mimo wielkiej miłości podpisała intercyzę małżeńską.

 

„Magda nie wtrąca się w życie Lary i szanuje jej wybory. Chciała się tylko upewnić, że jej ukochana córka mimo miłości zachowa się odpowiedzialnie. Według Magdy Lara powinna się zabezpieczyć na wypadek, gdyby uczucie kiedyś wygasło. Nie chce, by część jej fortuny trafiła w obce ręce. Przecież kłótnie o majątek bywają wyniszczające”, powiedziała informatorka „Faktu”.

 

Magda Gessler jest jedną z lepiej zarabiających osobowości telewizyjnych w Polsce, lecz Lara posiada także swój majątek, który zarabia dzięki własnej cukierni, wydawaniu książek i posadzie jurora w programie „Top Chef”. Jej mama twierdzi, że powinna go odpowiednio zabezpieczyć. Lara podobno nie myślała o tym wcześniej, ale przyznała matce rację.

 

Sama Magda Gessler wychodziła za mąż dwukrotnie, od dawna jest też związana z Waldemarem Kozerawskim, czy jej rada wynika z doświadczenia?

 

Lara Gessler i Paweł Pawłowski
Fot. East News

Lara Gessler z narzeczonym

 

Zobacz także: Zobacz, jak Magda Gessler gotowała 21 lat temu. Nie zawsze była taka ostra...

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.