Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Fot. Iza Grzybowska
O NICH SIĘ MÓWI

Magda Gessler radzi córce, by podpisała intercyzę. Jej ślub już niebawem!

Weronika Kostyra 19 sierpnia 2017 13:55
Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Fot. Iza Grzybowska

 

Ślub Lary Gessler i jej ukochanego, Pawła Pawłowskiego zbliża się wielkimi krokami. Ceremonia ma odbyć się już we wrześniu. W czasie ostatnich przygotowań matka panny młodej, Magda Gessler, udzieliła jej pewnej rady…

 

Córka Magdy Gessler podpisze intercyzę?

Znana restauratorka życzy młodej parze jak najlepiej i bardzo wspiera swoją jedyną córkę, ale zasugerowała jej, aby mimo wielkiej miłości podpisała intercyzę małżeńską.

 

„Magda nie wtrąca się w życie Lary i szanuje jej wybory. Chciała się tylko upewnić, że jej ukochana córka mimo miłości zachowa się odpowiedzialnie. Według Magdy Lara powinna się zabezpieczyć na wypadek, gdyby uczucie kiedyś wygasło. Nie chce, by część jej fortuny trafiła w obce ręce. Przecież kłótnie o majątek bywają wyniszczające”, powiedziała informatorka „Faktu”.

 

Magda Gessler jest jedną z lepiej zarabiających osobowości telewizyjnych w Polsce, lecz Lara posiada także swój majątek, który zarabia dzięki własnej cukierni, wydawaniu książek i posadzie jurora w programie „Top Chef”. Jej mama twierdzi, że powinna go odpowiednio zabezpieczyć. Lara podobno nie myślała o tym wcześniej, ale przyznała matce rację.

 

Sama Magda Gessler wychodziła za mąż dwukrotnie, od dawna jest też związana z Waldemarem Kozerawskim, czy jej rada wynika z doświadczenia?

 

Lara Gessler i Paweł Pawłowski
Fot. East News

Lara Gessler z narzeczonym

 

Zobacz także: Zobacz, jak Magda Gessler gotowała 21 lat temu. Nie zawsze była taka ostra...

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.