Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk
O TYM SIĘ MÓWI

Jaka prywatnie jest Magda Gessler? Mąż restauratorki zdradził jej wielką tajemnicę!

Jego wyznanie zaskakuje!

Sabina Zięba 31 marca 2020 20:05
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Magda Gessler jest bez wątpienia najpopularniejszą restauratorką w kraju. Gwiazda już od dziesięciu lat prowadzi w stacji TVN program Kuchenne rewolucje, dzięki któremu pomogła setkom lokali w całej Polsce. W telewizji jest zawsze żywiołowa i energiczna. Lubi pokazywać, że ma rację i udzielać rad. Wydawałoby się, że po prostu ma taki ma charakter. Teraz partner gwiazdy zdradził, że prywatnie... jest zupełnie inna!

Waldemar Kozerawski o Magdzie Gessler

Magda Gessler jest związana z chirurgiem medycyny estetycznej już od kilkunastu lat. Choć Waldemar Kozerawski mieszka w Toronto, związek na odległość nie stanowi dla nich problemu. Para lata do siebie w każdej wolnej chwili i jest niezwykle szczęśliwa, a tęsknota tylko dodatkowo podsyca ich związek.

Można stwierdzić, że nikt Magdy Gessler nie zna lepiej, niż właśnie jej mąż. Tym bardziej zaskakuje jego najnowsze wyznanie dotyczące charakteru gwiazdy. Okazuje się, że restauratorka w telewizji jest całkiem inna niż w rzeczywistości!

W rozmowie z PAP Life Kozerawski zdradził: „Magda na ekranie i Magda w domu, to dwie różne osoby. Poza kamerami jest spokojniejsza i łagodniejsza, kocha ludzi. Mogę nawet powiedzieć, że czasem jest też wstydliwa”.

Kontynuując, partner restauratorki ujawnił także, kiedy bywa nieśmiała i speszona: „Gdy jest nie na swoim gruncie. Gdy przyjeżdża do mnie do Kanady i przedstawiam ją swoim przyjaciołom. Wtedy zachowuje się z dużą rezerwą, jest małomówna. Dopiero kiedy kogoś lepiej pozna, to się rozkręca”.

Spodziewalibyście się takiego zachowania po Magdzie Gessler?  

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski. Gwiazda postawiła na śniezną biel i... buty z kokardami

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.