Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler wzięła ślub z ukochanym Waldemarem?!

Gwiazda podzieliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 12:00
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Od wielu lat Magda Gessler jest zaangażowana w nietypowy związek. Ją i ukochanego dzieli ocean. Starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, choć nie zawsze jest to łatwe. Wiadomo, że się kochają, lubią, a relację podsycają tęsknotą. Teraz restauratorka wpisem w mediach społecznościowych zapowiedziała duże zmiany w ich życiu.

Związek Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego

Magda Gessler żyje z Waldemarem Kozerawskim w związku na odległość już od 13 lat. Ze względu na zobowiązania zawodowe, żadne z nich nie może przenieść się na stałe do drugiej połówki. Ona pracuje w Polsce na planie Kuchennych rewolucji, on z kolei prowadzi klinikę medycyny estetycznej w Toronto w Kanadzie. Mimo wszystko znajdują dla siebie czas i widzą się przynajmniej raz w miesiącu. Sama mówi: „Mamy dla siebie niewiele czasu, dlatego nie tracimy go na idiotyczne kłótnie”.

W niedzielę 19 stycznia partner Magdy Gessler obchodził urodziny. Z tej okazji gwiazda zamieściła na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcie. W opisie nie szczędziła czułych słów: „Kochany mój dla Ciebie dużo szczęścia i miłości. Jesteś wspaniały ❤️ 100 lat to za mało. Dziś Walduś ma ... 18 lat od początku ... Mężu życzę Ci, abyśmy przeżyli razem wszystkie dni jedno blisko drugiego. Obiecuje zmniejszyć do minimum tę odległość... To mój podarunek. Kochająca żona”.

Z jej słów można wywnioskować, że życie na odległość zaczyna ją powoli męczyć. Czy to zapowiada przeprowadzkę restauratorki na stałe za granicę? Fani zwrócili również uwagę na zwroty „mężu” oraz „kochająca żona”. Choć od lat mówi się o ślubie pary, ta informacja nigdy nie została potwierdzona. Nigdy wcześniej również Magda nie nazwała publicznie partnera w ten sposób.

Myślicie, że ich ślub już się odbył?  

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.