Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler wzięła ślub z ukochanym Waldemarem?!

Gwiazda podzieliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 12:00
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Od wielu lat Magda Gessler jest zaangażowana w nietypowy związek. Ją i ukochanego dzieli ocean. Starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, choć nie zawsze jest to łatwe. Wiadomo, że się kochają, lubią, a relację podsycają tęsknotą. Teraz restauratorka wpisem w mediach społecznościowych zapowiedziała duże zmiany w ich życiu.

Związek Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego

Magda Gessler żyje z Waldemarem Kozerawskim w związku na odległość już od 13 lat. Ze względu na zobowiązania zawodowe, żadne z nich nie może przenieść się na stałe do drugiej połówki. Ona pracuje w Polsce na planie Kuchennych rewolucji, on z kolei prowadzi klinikę medycyny estetycznej w Toronto w Kanadzie. Mimo wszystko znajdują dla siebie czas i widzą się przynajmniej raz w miesiącu. Sama mówi: „Mamy dla siebie niewiele czasu, dlatego nie tracimy go na idiotyczne kłótnie”.

W niedzielę 19 stycznia partner Magdy Gessler obchodził urodziny. Z tej okazji gwiazda zamieściła na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcie. W opisie nie szczędziła czułych słów: „Kochany mój dla Ciebie dużo szczęścia i miłości. Jesteś wspaniały ❤️ 100 lat to za mało. Dziś Walduś ma ... 18 lat od początku ... Mężu życzę Ci, abyśmy przeżyli razem wszystkie dni jedno blisko drugiego. Obiecuje zmniejszyć do minimum tę odległość... To mój podarunek. Kochająca żona”.

Z jej słów można wywnioskować, że życie na odległość zaczyna ją powoli męczyć. Czy to zapowiada przeprowadzkę restauratorki na stałe za granicę? Fani zwrócili również uwagę na zwroty „mężu” oraz „kochająca żona”. Choć od lat mówi się o ślubie pary, ta informacja nigdy nie została potwierdzona. Nigdy wcześniej również Magda nie nazwała publicznie partnera w ten sposób.

Myślicie, że ich ślub już się odbył?  

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.