Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler nie kryła łez. Restauratorka podzieliła się z fanami wzruszającą chwilą

To wyznanie poruszyło jej wielbicieli

Olga Figaszewska 27 maja 2021 13:15
Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Dla Magdy Gessler najważniejsza jest rodzina. Restauratorka jest szczęśliwą mama dwójki pociech: Lary Gessler i Tadeusza Müllera. Jest niesamowicie dumna z ich osiągnięć. „Jestem najbardziej wzruszoną i dumną matką, kiedy widzę i słyszę o kuchennych dokonaniach swoich dzieci. Nigdy w życiu nie popychałam żadnego, żeby szło moją drogą”, mówiła kilka lat temu w VIVIE!. Magda Gessler a sama wiele się od nich uczy. Łączy ich wyjątkowa relacja. Gwiazda zamieściła teraz w social mediach jednym ze wzruszających momentów. Nie kryła łez.

Magda Gessler popłakała się na Instagramie

Magda Gessler wypracowała z dziećmi cudowną relację. Lara i Tadeusz wiele jej zawdzięczają. Mama zaszczepiła w nich miłość do świata, ludzi i kuchni. Z okazji Dnia Matki otrzymała od swoich dzieci wzruszające życzenia. Restauratorka nie potrafiła powstrzymać łez czytając te piękne słowa.

Zobacz też: „Źli ludzie chcieli nas skłócić”. Magda Gessler o relacji z synem, Tadeuszem Müllerem

„Stół jest najważniejszym filarem świata, którym się z nami dzielisz. Wszystkiego co w życiu najważniejsze dowiedzieliśmy się przy Twoim stole. Miłość, szczerość, zaufanie, przyjaźń, empatia, gościnność, ciekawość. To był nasz plac zabaw, na którym nauczyliśmy się kreatywnego i abstrakcyjnego myślenia o kuchni i świecie. Merci beaucoup mama 🙏🏻Niech ten stół zawsze ugina się od kulinarnego szaleństwa, niezbędnego dla Ciebie tlenu!", czytamy na Instagramie we wpisie opublikowanym przez  Tadeusza Müllera.

Magda Gessler nie kryła swojego szczęścia i niesamowitego poruszenia. „Dziękuje moim dzieciom za najwspanialsze życzenia ma dzień mamy popłakałam się jak bóbr”, wyznała gwiazda. 

Wielbiciele restauratorki byli zachwyceni prezentem, który otrzymała od dzieci, a przede wszystkim rozczuliła ich reakcja Magdy Gessler. „Oo, ale wzruszająco, pani naprawdę jest rozczulająca i kochana”, „Takie łzy są najcenniejsze 🥰🥰🥰❤️❤️❤️ jak najwiecej takich pięknych chwil”, „Jest Pani naprawdę urocza”, czytamy. 

Magda Gessler o dzieciach 

,,Nigdy w życiu nie popychałam żadnego, żeby szło moją drogą. Trzymali się z dala, Tadeusz studiował psychologię, Lara socjologię. Mądre kierunki, dalekie od kuchni. Tym bardziej jestem wzruszona, że wrócili do tego, w czym wyrośli. Może nie mieli od tego ucieczki? Był to rodzaj przeznaczenia (śmiech)… Wiele się uczę od Tadeusza i Lary. To nowe pokolenie, z nową wizją i pomysłami. A ja uwielbiam łączyć tradycję z nowoczesnością", mówiła nam o swoich  dzieciach w 2019 roku Magda Gessler. 

Nie ukrywała nigdy, że syn jest dla niej kulinarnym autorytetem. „I człowiekiem, z którym zawsze mogę rozmawiać przez telefon trzy godziny o jedzeniu. W jego rodzinie ze strony ojca, niestety, było dużo zachorowań na raka i Tadeusz doświadczał tego od małego. Myślę, że to wyrobiło w nim chęć uświadomienia ludzi, jak żyć, jak jeść, nie wydając ogromnych pieniędzy, żeby utrzymać zdrowie. (...) Lubię jego skromność w przekazywaniu wiedzy, która jest imponująca. Jest protestantem i to się daje odczuć w sposobie jego bycia", mówiła. 

Magda Gessler jest zachwycona również swoją córką, Larą, która niedawno po raz pierwszy została mamą. Zaradność odziedziczyła właśnie po mamie. Restauratorka ceni ją za pasję, poczucie humoru i dystans.  ,,Lara to wyjątkowa młoda kobieta, z którą aż chce się przebywać i rozmawiać. Świadoma, obyta i pozytywnie nastawiona do świata", mówiła nam w jednym z wywiadów. 

Po tacie Lara odziedziczyła dystans do świata i ludzi, mądrość, pewnego rodzaju skromność, ale też dumę i honor. Jest niekoniunkturalną osobą. Nie ocenia pochopnie ludzi. Panna, więc rządzi, stanowcza w kwestiach, w które wierzy, oddana i pewna tego, co robi. Jednocześnie jest bardzo kobieca, ciepła, flirtująca z życiem na wesoło, z ogromną dyscypliną wewnętrzną i pracowitością. Moja córka ma bardzo poukładane życie, jestem pełna podziwu. Ja musiałam się tego nauczyć, ona taka się urodziła. Ma coś, czego ja nie mam – powie zawsze mniej niż więcej”, dodawała Magda Gessler w ostatnim wywiadzie z Beatą Nowicką dla VIVY!

Sprawdź:  „To, że schudłam 13 kilogramów, również zawdzięczam moim dzieciom” 

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.