Magda Gessler
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler pokazała nagranie z samochodu. Fani zaniepokojeni zachowaniem gwiazdy

Bali się o jej bezpieczeństwo

Rafał Kowalski 8 września 2020 21:10
Magda Gessler
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler od lat zachwyca nas swoją spontanicznością, ogromną charyzmą i nieprzewidywalnością. Niestety i restauratorce mimo dobrych intencji czasem zdarzają się wpadki. Nie inaczej było dziś, gdy opublikowała na Instagramie nagranie z auta. Miało być radośnie i zabawnie, ale internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Magda Gessler bez pasów w samochodzie. Komentarze

„Puszcza białowieska - miejmy ja w swojej opiece i sercu. Nasz cud świata. Dzień dobry, kochani zaczynamy Masterchefa”, takimi słowami pisanymi z samochodu powitała rano swoich fanów Magda Gessler. Gwiazda TVN była we wspaniałym nastroju, co pokazała w filmiku, który też wrzuciła do sieci.

Niestety część odbiorców nie podzieliła entuzjazmu królowej smaku, ponieważ ta zapomniała o jednym! „Pani Madziu... Pasy, pasy, pasy!”; „Magda zapinaj pasy jesteś zbyt cenna”; „Ona myśli że taka gwiazda tego pokroju nie musi mieć pasów”; „A gdzie pasy ? Pasażerowie z tylu tez nie mają” – to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy pod postem.

Magda Gessler nie odpisała na liczne apele zmartwionych fanów. Mamy jednak nadzieję, że wzięła do serca prośby wszystkich zmartwionych osób, które zapiąć pasy radziły jej z dobrego serca. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.