Paris Jackson w Vanity Fair MT
Fot. Instagram Vanity Fair
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Paris Jackson doceniona przez „Vanity Fair”! Zobacz, czym sobie na to zasłużyła

Weronika Bruździak-Gębura 30 kwietnia 2017 08:55
Paris Jackson w Vanity Fair MT
Fot. Instagram Vanity Fair

Magazyn „Vanity Fair” docenił córkę Michaela Jacksona i umieścił ją wśród osób, które warto obserwować. Czym Paris sobie na to zasłużyła?

 

Paris Jackson okrzyknięta It Girl przez magazyn „Vanity Fair”

„Paris Jackson jest gotowa na światła reflektorów, ale… na własnych warunkach”, piszą redaktorzy magazynu „Vanity Fair”. Córka króla popu, Michaela Jacksona, jest gwiazdą najnowszego numeru pisma. Redaktorzy gazety nazwali ją „It Girl”, czyli dziewczyną, która ma w sobie to coś, która wyznacza trendy i o której wszyscy mówią. 

 

Od śmierci Michaela Jacksona w 2009 roku Paris unikała mediów. Wyjątek zrobiła tylko dla Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres w 2012 roku, gdy przyjęła zaproszenie do ich programów. Pierwszego, świadomego wywiadu prasowego udzieliła dopiero w styczniu tego roku, gdy pojawiła się na okładce magazynu „Rolling Stone”. Opowiedziała o tym, że jako 14-latka została zgwałcona, że w czerwcu 2013 roku próbowała popełnić samobójstwo, a także stwierdziła, że jej ojciec został zamordowany.

 

Paris Jackson robi karierę w modelingu i filmie

Dzisiaj jedyna córka Michaela Jacksona, „księżniczka”, jak sama kiedyś o sobie powiedziała, która dorastała razem z dwójką braci: 20-letnim Princem I i 15-letnim Princem II (potocznie nazywanym Blanketem) na bajecznym ranczu Neverland, w końcu jest gotowa na własną karierę.

 

19-letnia Paris Jackson na początku tego roku podpisała kontrakt z agencją modelingową IMG Models. Tą samą, w której pracują Gisele Bundchen i Gigi Hadid. Niebawem zadebiutuje w serialu „Star”, który jest produkowany przez amerykańską telewizję FOX. 19-latka pojawi się w jednym odcinku. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z planu na swoim Instagramie, na którym ma już 1,3 mln fanów. Czekamy na jej kolejne sukcesy!

 

 

getting into character

Post udostępniony przez Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson)

 

 

Polecamy też: O gwałcie, molestowaniu i o tym, że ktoś zabił jej ojca. Poruszający wywiad córki Michaela Jacksona

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?