Paris Jackson w Vanity Fair MT
Fot. Instagram Vanity Fair
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Paris Jackson doceniona przez „Vanity Fair”! Zobacz, czym sobie na to zasłużyła

Weronika Bruździak-Gębura 30 kwietnia 2017 08:55
Paris Jackson w Vanity Fair MT
Fot. Instagram Vanity Fair

Magazyn „Vanity Fair” docenił córkę Michaela Jacksona i umieścił ją wśród osób, które warto obserwować. Czym Paris sobie na to zasłużyła?

 

Paris Jackson okrzyknięta It Girl przez magazyn „Vanity Fair”

„Paris Jackson jest gotowa na światła reflektorów, ale… na własnych warunkach”, piszą redaktorzy magazynu „Vanity Fair”. Córka króla popu, Michaela Jacksona, jest gwiazdą najnowszego numeru pisma. Redaktorzy gazety nazwali ją „It Girl”, czyli dziewczyną, która ma w sobie to coś, która wyznacza trendy i o której wszyscy mówią. 

 

Od śmierci Michaela Jacksona w 2009 roku Paris unikała mediów. Wyjątek zrobiła tylko dla Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres w 2012 roku, gdy przyjęła zaproszenie do ich programów. Pierwszego, świadomego wywiadu prasowego udzieliła dopiero w styczniu tego roku, gdy pojawiła się na okładce magazynu „Rolling Stone”. Opowiedziała o tym, że jako 14-latka została zgwałcona, że w czerwcu 2013 roku próbowała popełnić samobójstwo, a także stwierdziła, że jej ojciec został zamordowany.

 

Paris Jackson robi karierę w modelingu i filmie

Dzisiaj jedyna córka Michaela Jacksona, „księżniczka”, jak sama kiedyś o sobie powiedziała, która dorastała razem z dwójką braci: 20-letnim Princem I i 15-letnim Princem II (potocznie nazywanym Blanketem) na bajecznym ranczu Neverland, w końcu jest gotowa na własną karierę.

 

19-letnia Paris Jackson na początku tego roku podpisała kontrakt z agencją modelingową IMG Models. Tą samą, w której pracują Gisele Bundchen i Gigi Hadid. Niebawem zadebiutuje w serialu „Star”, który jest produkowany przez amerykańską telewizję FOX. 19-latka pojawi się w jednym odcinku. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z planu na swoim Instagramie, na którym ma już 1,3 mln fanów. Czekamy na jej kolejne sukcesy!

 

 

getting into character

Post udostępniony przez Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson)

 

 

Polecamy też: O gwałcie, molestowaniu i o tym, że ktoś zabił jej ojca. Poruszający wywiad córki Michaela Jacksona

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.