O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion przeszła poważną operację. Jaki jest stan jej zdrowia?

Pobyt w szpitalu zrelacjonowała na Instagramie

Olga Figaszewska 30 sierpnia 2018 17:55

Maffashion przebywa obecnie w szpitalu. Kilka dni temu blogerka przeszła poważną operację.  Jaki jest stan jej zdrowia?

Maffashion przeszła operację nosa

Maffashion nie ma tajemnic przed swoimi fanami. Na Instagramie relacjonuje wydarzenia ze swojego życia. Tak było i tym razem. O tym, że wkrótce podda się operacji nosa mówiła od dawna. Zależało jej na tym, by pozbyć się uciążliwych dolegliwości - miała problemy z oddychaniem. Influencerka zdecydowała się na operację prostowania przegrody nosowej i usunięcia polipów. Informacją o zabiegu i jego przebiegu podzieliła się z fanami we wtorek za pośrednictwem InstaStories. 

Nie ukrywała, że obawiała się, jak jej organizm zareaguje na narkozę. „Słabo mówię, ale jest już dobrze. Wczoraj było fatalnie. Po narkozie jakiś dziwny jest nastrój człowieka”, mówiła. Następnego dnia Julia Kuczyńska pokazała również, jak wygląda jej twarz po operacji. 

Na szczęście w tych trudnych chwilach gwiazda może liczyć na wsparcie przyjaciół i ukochanego. Maffashion dochodzi do siebie i jest teraz pod stałą opieką lekarzy. Wielbiciele gwiazdy zasypali ją wiadomościami i życzeniami powrotu do zdrowia.

„Pytacie mnie jak się czuję. Dziękuję, stabilnie. Zdrowa bestia ze mnie. Ale mam jak nigdy niskie ciśnienie i muszę zostać pod obserwacją”, uspokajała swoich fanów na Instagramie.

Mamy nadzieję, że gwiazda szybko wróci do zdrowia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

TAGI #Maffashion

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?