O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion przeszła poważną operację. Jaki jest stan jej zdrowia?

Pobyt w szpitalu zrelacjonowała na Instagramie

Olga Figaszewska 30 sierpnia 2018 17:55

Maffashion przebywa obecnie w szpitalu. Kilka dni temu blogerka przeszła poważną operację.  Jaki jest stan jej zdrowia?

Maffashion przeszła operację nosa

Maffashion nie ma tajemnic przed swoimi fanami. Na Instagramie relacjonuje wydarzenia ze swojego życia. Tak było i tym razem. O tym, że wkrótce podda się operacji nosa mówiła od dawna. Zależało jej na tym, by pozbyć się uciążliwych dolegliwości - miała problemy z oddychaniem. Influencerka zdecydowała się na operację prostowania przegrody nosowej i usunięcia polipów. Informacją o zabiegu i jego przebiegu podzieliła się z fanami we wtorek za pośrednictwem InstaStories. 

Nie ukrywała, że obawiała się, jak jej organizm zareaguje na narkozę. „Słabo mówię, ale jest już dobrze. Wczoraj było fatalnie. Po narkozie jakiś dziwny jest nastrój człowieka”, mówiła. Następnego dnia Julia Kuczyńska pokazała również, jak wygląda jej twarz po operacji. 

Na szczęście w tych trudnych chwilach gwiazda może liczyć na wsparcie przyjaciół i ukochanego. Maffashion dochodzi do siebie i jest teraz pod stałą opieką lekarzy. Wielbiciele gwiazdy zasypali ją wiadomościami i życzeniami powrotu do zdrowia.

„Pytacie mnie jak się czuję. Dziękuję, stabilnie. Zdrowa bestia ze mnie. Ale mam jak nigdy niskie ciśnienie i muszę zostać pod obserwacją”, uspokajała swoich fanów na Instagramie.

Mamy nadzieję, że gwiazda szybko wróci do zdrowia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

TAGI #Maffashion

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.