Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie!

Intymną fotografię pokazał też Sebastian Fabijański

Gabriela Czernecka 30 sierpnia 2020 20:43
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Maffashion potwierdziła, że jest w ciąży! Swój błogosławiony stan potwierdziła na Instagramie, publikując niezwykłe zdjęcie. Blogerka pozuje na nim prezentując zaokrąglony brzuszek. 

Maffashion jest w ciąży!

O tym, że Maffashion jest w ciąży mówiło się już od jakiegoś czasu. Blogerka ceni sobie prywatność, więc długo i konsekwentnie milczała na ten temat. Wymijająco odpowiadała na pytania fanów, zadawane za pośrednictwem Instagrama, publikowała zdjęcia, na których starała się maskować ciążowe krągłości. Choć Sebastian Fabijański, z którym od jakiegoś czasu spotyka się Julia Kuczyńska, co jakiś czas w mediach rzucał aluzje, sugerujące, że blogerka spodziewa się dziecka, ona sama milczała.

Wszystko wskazywało na to, że Maffashion sama w odpowiednim dla siebie czasie chce podzielić się z fanami tą informacją. Wygląda na to, że ten czas nastał. Na Instagramie Maffashion pojawiło się właśnie piękne zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości. Chwilę później równie klimatyczną fotografię udostępnił partner Julii, aktor Sebastian Fabijański.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oni. Miłość.

Post udostępniony przez SF (@sebastian.fabijanski.official)

TAGI #Maffashion

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.