Maddox Jolie-Pitt złożył zeznania. Oskarża Brada Pitta o przemoc domową
Fot. Frazer Harrison/Getty Images / Jun Sato/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Maddox Jolie-Pitt złożył zeznania przeciwko ojcu? „Nie używa już nawet jego nazwiska”

Internauci sugerują, że to wpływ Angeliny Jolie

Ksenia Krasko 22 marca 2021 18:55
Maddox Jolie-Pitt złożył zeznania. Oskarża Brada Pitta o przemoc domową
Fot. Frazer Harrison/Getty Images / Jun Sato/WireImage

Kilka dni temu zagraniczne media poinformowały, że Angelina Jolie dostarczyła do sądu dokumenty, które mają udowodnić przemoc domową, jakiej rzekomo miał dopuścić się Brad Pitt. Uważa się, że jest to sposób aktorki na wygraną w procesie o wyłączną opiekę nad dziećmi, które też mają zeznawać w sprawie. Według medialnych doniesień, 19-letni Maddox Jolie-Pitt już to zrobił, łamiąc serce swojemu ojcu.

Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o przemoc domową

Jak informował między innymi tabloid The Blast, prawnicy Angeliny Jolie dostarczyli do sądu dokumenty w zeszłym tygodniu. Według informatorów, aktorka oskarżyła byłego męża o przemoc domową, jednak nie wiadomo, o czym dokładnie mowa. Prawdopodobnie postanowiła przypomnieć opinii publicznej o słynnej już kłótni z 2016 roku, kiedy rodzina Jolie-Pitt awanturowała się na pokładzie prywatnego samolotu.

Wtedy Brad Pitt miał pokłócić się najpierw z byłą żoną, a potem z najstarszym synem Maddoxem, który stanął w jej obronie. Z doniesień mediów wynikało, że aktor miał uderzyć nastolatka, czym zainteresowały się odpowiednie służby. Pitt udowodnił, że jest niewinny, ale Maddox nie chce utrzymywać z nim kontaktu.

Pojawiają się głosy, że Angelina Jolie chce zemścić się na byłym mężu, dlatego nagle przypomniała o tym incydencie. „W ciągu czterech lat złożyła szereg oświadczeń, które nie zostały poparte żadnymi dowodami. Wykorzystała już nawet dzieci, by skrzywdzić Brada. Teraz historia się powtarza. Te dokumenty wyciekły do ​​prasy, aby ponownie go skrzywdzić”, mówią mediom osoby z bliskiego kręgu byłych małżonków.

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta w sądzie. Ma dowody na przemoc domową

Jak się okazało, najstarszy syn pary stanął po stronie matki. „Maddox już zeznawał i nie było to zbyt dobre dla Brada. Nie używa już nawet nazwiska Jolie-Pitt, chyba że chodzi o oficjalne dokumenty. Zamierza być po prostu Jolie, ale Angelina nie popiera tej decyzji syna”, przekazało źródło w rozmowie z Us Weekly.

Po ujawnieniu tej informacji internauci wysnuli teorię, że nastolatek jest... zakochany w słynnej aktorce. Jak wskazują komentujący, Maddox Jolie-Pitt zawsze był najbliższy matce i spędza z nią najwięcej czasu. Czy to możliwe, aby Jolie igrała z jego uczuciami i nastawiała go przeciwko ojcu? Takie pytania pojawiają się coraz częściej, ale odpowiedzi zapewne nigdy nie poznamy.

Maddox Jolie-Pitt złożył zeznania przeciwko ojcu

Angelina Jolie i Maddox Jolie-Pitt - relacja
Fot. E. Rodriguez/Getty Images

Brad Pitt reaguje na oskarżenia Angeliny Jolie

Jak donosi portal PageSix, Brad Pitt jest zasmucony skandalem, jaki sprowokowała jego była żona i faktem, że o takich rzeczach piszą tabloidy. „Brad jest załamany, że Angelina poszła tą drogą. Chociaż ich rozstaniu towarzyszyło wiele emocji, on wziął odpowiedzialność za swoje czyny i przyznał się do problemów. Przestał pić. Ich małżeństwo było toksyczne, ale przeżyli razem wiele dobrych chwil”, komentuje znajomy aktora.

ZOBACZ TEŻ: Shiloh chce zrezygnować z nazwiska ojca. To wpływ Angeliny Jolie?

Jak dodał, Pitt miał problemy z alkoholem i narkotykami, kiedy był żonaty z Jolie, ale nigdy nie oskarżano go o przemoc domową, oprócz tej jednej awantury na pokładzie samolotu. „Brad i jego prawnicy nigdy nie atakowali Angeliny. Uważają jednak, że przeciek miał wstrząsnąć opinią publiczną do czasu zakończenia ich procesu. Brad czuje się coraz bardziej odizolowany od swoich dzieci i jest po prostu zdruzgotany”.

Para od ponad czterech lat walczy o opiekę nad szóstką dzieci. Media nie wykluczają, że sąd podejmie ostateczną decyzję już w przyszłym miesiącu, o ile żadna ze stron nie wymyśli czegoś nowego. 

Angelina Jolie, Brad Pitt i Maddox Jolie-Pitt, 2013 rok

Maddox Jolie-Pitt złożył zeznania. Oskarża Brada Pitta o przemoc domową
Fot. Frederick M. Brown/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.