Macklemore z babcią
Fot. Instagram @macklemore
O TYM SIĘ MÓWI

Macklemore zrobił swojej babci niespodziankę na 100 urodziny. To najbardziej wzruszający teledysk jaki widzieliście!

Weronika Kostyra 12 lipca 2017 14:00
Macklemore z babcią
Fot. Instagram @macklemore

 

Macklemore, wokalista i raper, autor przebojów „Thrift Shop” czy „Can’t Hold Us” postanowił uczcić setne urodziny swojej babci Helen w wyjątkowy sposób. Odwiedził ją i zrobił niesamowitą niespodziankę – obiecał, że przez cały dzień będą robili tylko to, na co ma ochotę. Wzruszona i rozbawiona staruszka, która jest w świetnej formie, odpowiedziała: „Chcę zrobić wszystko!”.

 

Macklemore spełnia marzenia babci

Muzyk spełnił zatem marzenia babci i oboje spędzili niezapomniany dzień – obrzucili jajkami pewien dom, kupili dla niej modne sportowe buty, urządzili sobie wyścig z wózkami sklepowymi, śpiewali razem karaoke, odwiedzili salon gier, muzyk zrobił sobie tatuaż z napisem „Helen”, wybrali zwariowane ubrania w sklepie z używaną odzieżą,  a w domu na jubilatkę czekał ogromny tort ze świeczkami oraz ku uciesze jej koleżanek – striptizer. Na koniec dnia obejrzeli natomiast zachód słońca nad jeziorem. Wszystkie te rzeczy babcia robiła po raz pierwszy w życiu. Wnuk chciał przypomnieć jej, by cieszyła się życiem w każdym wieku.

 

Macklemore z babcią
Fot. Instagram @macklemore

 

Pod wideo podziękował jej: „Babciu - nie ma nic wspanialszego niż ty. Szczęśliwych setnych urodzin. Dziękuję za Werthers Originals. Rady. I za bycie częścią czegoś, co będę sobie cenił na zawsze. Kocham cię, Ben”. Babcia Helen w wywiadzie dla lokalnej gazety odpowiedziała z kolei, że był to bardzo miły dzień oraz, że uwielbia kiedy ma swoich wnuków koło siebie. „Jesteśmy wspaniałą rodziną i świetnie się ze sobą bawimy”.

 

Nagranie jest jednocześnie teledyskiem do singla „Glorious” nagranego ze Skylar Grey i zapowiadającego nową solową płytę rapera. Wcześniejsze przeboje Macklemore'a powstały we współpracy z DJ'em Ryanem Lewisem, a szczegóły tej nie są jeszcze znane.

 

Łapiący za serce teledysk stał się natychmiast hitem internetu. Zachwyceni fani piszą, że to najsłodsze i najbardziej urocze nagranie, jakie widzieli od dawno. Musicie to zobaczyć!

 

 

Zobacz także: Olivia de Havilland, ostatnia żyjąca gwiazda „Przeminęło z wiatrem” kończy dziś… 101 lat!

TAGI #teledysk

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.