NOWY NUMER VIVY!

Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i... nigdy nie wyglądał lepiej! EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 4 listopada 2017 18:00

Maciej Zakościelny 13 lat temu szturmem zdobył polski show-biznes. Uznawany za jednego z najbardziej zdolnych i przystojnych aktorów bywa nazywany nawet „polskim Bradem Pittem”. Zyskał rzesze fanek dzięki rolom w „Kryminalnych”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Strażakach”, „Czasie honoru”, a ostatnio serialowi „Diagnoza”.

Maciej Zakościelny z wiekiem wygląda coraz lepiej!

Jako dziecko i nastolatek planował karierę muzyczną, stało się jednak inaczej, choć muzyka nadal odgrywa w jego życiu ważną rolę. Gdy za drugim razem dostał się do szkoły teatralnej, już wiadomo było, że zrobi karierę. Przystojny, wysportowany, poukładany. Jego kolega z roku jakiś czas temu wspominał w VIVIE!: „Zakościelny? Ambitny, zdeterminowany na sukces, pracowity. Pamiętam, jak przyszedł do nas na wykłady Krzysztof Kolberger. Opowiadał nam mnóstwo o aktorstwie, o tym, co jest najważniejsze. Na koniec dodał, żebyśmy dbali o ciało, żebyśmy się nie rozleniwili, bo nasze ciała to nasz warsztat. Po tym wykładzie Maciek jako jedyny natychmiast zapisał się na siłownię”.

Fanki uważają nawet, że aktor z wiekiem wygląda coraz lepiej. Na naszych oczach zmężniał i stał się dojrzałym, spełnionym mężczyzną. Właśnie taki jest w naszym wyjątkowym wideo zza kulis sesji zdjęciowej najnowszego numeru VIVY!

Zobacz także: Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem. Sami zobaczcie!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.