Maciej Stuhr, VIVA! sierpień 2016
Fot. Tomek Tyndyk
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Stuhr zostanie ojcem?! Katarzyna Błażejewska-Stuhr pozuje z ciążowym brzuszkiem

Fani składają parze gratulacje

Ksenia Krasko 31 lipca 2020 20:45
Maciej Stuhr, VIVA! sierpień 2016
Fot. Tomek Tyndyk

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr są niezwykle zgodnym i dobranym małżeństwem. O ich życiu prywatnym wiadomo niewiele, ponieważ para stroni od ujawniania takich szczegółów, ale czasami publikują fotografie z rodzinnego archiwum. Najnowsze zdjęcie Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr wywołało spore poruszenie. Czy rodzina Stuhrów niebawem się powiększy?

Katarzyna Błażejewska-Stuhr na zdjęciu z ciążowym brzuszkiem

Para ma doświadczenie w wychowywaniu dzieci. Katarzyna Błażejewska Stuhr i Maciej Stuhr wychowują dwóch chłopców – Tadzia oraz Stasia, synka dietetyczki z poprzedniego związku. Aktor jest również ojcem 20-letniej Matyldy.

Zarówno młody Stuhr, jak nazywają go fani, jak i jego żona stronią od nadmiernego zainteresowania mediów, ale zdarza się, że publikują bardziej prywatne zdjęcia. Jedno z ostatnich wywołało falę domysłów i pytań na Instagramie Katarzyny Błażejewskiej. Zapozowała na nim... z dużym ciążowym brzuszkiem.

„Już we wrześniu na platformie @how2.shop mój eBook o żywieniu kobiet w ciąży. Dziś sesja zdjęciowa i powrót do tego „błogosławionego stanu””, podpisała ujęcie, tłumacząc, że jest to jedynie kreacja na potrzeby nowego projektu, w który się zaangażowała wraz z Agnieszką Hyży. Pomimo to, komentujący nie szczędzą parze gratulacji i komplementów „przyszłej mamie”. 

Maciej Stuhr wyznał w jednym z wywiadów, że późne tacierzyństwo ma swoje zalety. „Innym jest się rodzicem mając 40 lat, a innym – mając 20”, stwierdził. Jak dodał, wiele zależy od „rozwoju osobistego, bycia w innym miejscu, dojrzewania, spokoju, który przychodzi z czasem. Bardzo wielu czynników”.

Czy para zdecyduje się na jeszcze jedno dziecko? Jeśli tak, na pewno poinformują o tym fanów. 

Gala Kryształowe Zwierciadła 2018: Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.