Maciej Rybus, jamnik
Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Maciej Rybus został ojcem! Piłkarz pochwalił się uroczym zdjęciem z noworodkiem…

Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Kowalski 23 października 2018 16:55
Maciej Rybus, jamnik
Fot. Instagram

Kolejny zawodnik polskiej reprezentacji w piłce nożnej dołączył do grona szczęśliwych ojców! Tym razem radosną informacją podzielił się w sieci Maciej Rybus. Pomocnik naszej drużyny, który od marca tego roku jest mężem Rosjanki o imieniu Lana, zamieścił na swoim Twitterze wzruszające zdjęcie z noworodkiem.

Maciej Rybus został tatą

Na fotografii Maciej Rybus pozuje w szpitalnej masce i czepku z nowo narodzonym dzieckiem. „Od Dzisiaj jestem Tata <3 Niesamowite uczucie :)”, napisał szczęśliwy piłkarz w sieci. Z wpisu Rybusa nie wiadomo było jednak, czy w ramionach zawodnika leży chłopiec czy dziewczynka. Gwiazdor nie zdradził też imienia pociechy...

W tym samym jednak czasie informacja pojawiła się na Instagramie mamy maleństwa. Lana pokazała zdjęcie karty szpitalnej, na której napisano, że urodził się chłopiec, który otrzymał imię Robert. Poza tym fani mogą podziwiać zdjęcie stópek maleństwa i uroczy podpis. "Moje drugie serduszko! Moi najbardziej ulubieni chłopcy. Zapraszamy do naszej małej rodzinki", czytamy na koncie modelki.

Wielbiciele talentu Macieja Rybusa gratulowali pomocnikowi reprezentacji w komentarzach, a przy okazji odkryli tajemnicę o tym, dlaczego zawodnik w lutym zaręczył się z Laną, a już w marcu się z nią pobrał. „Otoczenie Maćka huczy od plotek, że piłkarz już wkrótce zostanie tatą. Mało tego, Lana jest podobno w ciąży bliźniaczej. Piłkarz nie posiada się ze szczęścia, chociaż nie ukrywał swojego zaskoczenia całą sytuacją i dlatego tak szybko podjął decyzję o ślubie”, podawało jakiś czas temu źródło Pudelka.

W tym, że para spodziewa się dwójki dzieci na raz informator się pomylił… Gwiazdor reprezentacji faktycznie jednak został tatą, dlatego jemu i Lanie serdecznie gratulujemy! 

Syn Macieja Rybusa, Robert
Fot. instagram

Maciej Rybus i jego żona Lana
Fot. Instagram @lanochka

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?