Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Maciej Musiał nie spodziewał się, że niewinne zdjęcie z koleżanką wywoła obraźliwe komentarze...

Internauci powinni się wstydzić?

VIVA! 27 lipca 2018 09:31
Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Maciej Musiał nie kojarzy się z kontrowersjami. Znamy go raczej z jego dokonań aktorskich i pracy w telewizji. Aktor póki co koncentruje się też na szkole teatralnej. Ostatnio jednak niewinne zdjęcie, które opublikował w Internecie wywołało prawdziwą burzę.

Rasistowskie komentarze pod zdjęciem Macieja Musiała

Aktor opublikował zdjęcie z modelką pochodzącą z Kenii Gianniną Antonette Oteto. Podpisał je „Pewnego słonecznego dnia…”. Nie spodziewał się, że natychmiast pojawią się pod nim obraźliwe rasistowskie komentarze:

„Czarne na białym”

„Marzenie każdego Polaka, przelecieć murzynkę”

„panie Macieju, Polki najpiękniejsze, nie ma sensu tak daleko szukać!”

Inni internauci byli jednak nimi oburzeni i zdecydowanie wypowiadali się przeciwko rasizmowi: „Jesteście żałosnymi pseudo ludźmi z mentalnością nie godną człowieka, którzy nigdy nie przekroczyli granic tego kraju i nie dostrzegli jacy ludzie są wspaniali! Wszyscy! Uczcie się od innych narodów i kultur, bo na razie to mi wstyd, że jesteście Polakami. @maciejmusial_official wspaniałe zdjęcie, piękna kobieta u Twego boku”, napisał jeden z komentujących.

Maciej Musiał był szczerze zaskoczony sytuacją, ale natychmiast podjął zdecydowana kroki. „Moi obserwatorzy szybko rozprawili się z hejterami, a ja kasowałem niektóre komentarze”, przyznał w rozmowie z WP Gwiazdy.

Spodziewaliście się, że tyle osób ma rasistowskie poglądy? 

 

Pewnego słonecznego dnia...☀️☀️☀️

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.