Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał jest zakochany? Paparazzi przyłapali go z tajemniczą pięknością

Kim jest jego wybranka?

Olga Figaszewska 1 lutego 2021 17:51
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Czy serce Macieja Musiała jest zajęte? Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktora w towarzystwie tajemniczej piękności. Kim jest jego ukochana?

Maciej Musiał zakochany

Maciej Musiał strzeże swojej prywatności i rzadko wypowiada się w sprawach związanych z jego życiem osobistym. A to właśnie ono zaraz obok jego zawodowych osiągnięć wzbudza sporo emocji. Niedawno Macieja Musiała łączono  z Alicją Szemplińską – zwyciężczynią The Voice od Poland, a także Julią Wieniawą.

Czy jest zakochany? To pytanie zadają sobie fanki gwiazdora od momentu, gdy na jego Instagramie pojawia się fotografia z wakacji na Sri Lance. 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że serce jednego z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów jest już zajęte. Maciej Musiał nie jest singlem i odnalazł miłość. Potwierdzać mają to zdjęcia, które wykonano aktorowi w weekend na Dworcu Centralnym w Warszawie, kiedy odprowadzał tajemniczą brunetkę na pociąg. Aktor pomógł swojej wybrance w transporcie bagażu i towarzyszył do odjazdu pociągu.

Para nie szczędziła sobie czułości żegnając się przed podróżą. Maciej Musiał nie wypuszczał piękności z objęć. Trudno było im się rozstać, co uchwycili w kadrze paparazzi.

Jak podawał niedawno Super Express, ukochana Macieja Musiała nie jest związana z show-biznesem i ma na imię Ola.

Życzymy szczęścia!  

Maciej Musiał z tajemniczą pięknością:

Maciej Musiał zakochany, kim jest jego dziewczyna?
Fot. AF EOS

Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?