Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał jest zakochany? Paparazzi przyłapali go z tajemniczą pięknością

Kim jest jego wybranka?

Olga Figaszewska 1 lutego 2021 17:51
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Czy serce Macieja Musiała jest zajęte? Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktora w towarzystwie tajemniczej piękności. Kim jest jego ukochana?

Maciej Musiał zakochany

Maciej Musiał strzeże swojej prywatności i rzadko wypowiada się w sprawach związanych z jego życiem osobistym. A to właśnie ono zaraz obok jego zawodowych osiągnięć wzbudza sporo emocji. Niedawno Macieja Musiała łączono  z Alicją Szemplińską – zwyciężczynią The Voice od Poland, a także Julią Wieniawą.

Czy jest zakochany? To pytanie zadają sobie fanki gwiazdora od momentu, gdy na jego Instagramie pojawia się fotografia z wakacji na Sri Lance. 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że serce jednego z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów jest już zajęte. Maciej Musiał nie jest singlem i odnalazł miłość. Potwierdzać mają to zdjęcia, które wykonano aktorowi w weekend na Dworcu Centralnym w Warszawie, kiedy odprowadzał tajemniczą brunetkę na pociąg. Aktor pomógł swojej wybrance w transporcie bagażu i towarzyszył do odjazdu pociągu.

Para nie szczędziła sobie czułości żegnając się przed podróżą. Maciej Musiał nie wypuszczał piękności z objęć. Trudno było im się rozstać, co uchwycili w kadrze paparazzi.

Jak podawał niedawno Super Express, ukochana Macieja Musiała nie jest związana z show-biznesem i ma na imię Ola.

Życzymy szczęścia!  

Maciej Musiał z tajemniczą pięknością:

Maciej Musiał zakochany, kim jest jego dziewczyna?
Fot. AF EOS

Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.