Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał jest zakochany? Paparazzi przyłapali go z tajemniczą pięknością

Kim jest jego wybranka?

Olga Figaszewska 1 lutego 2021 17:51
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Czy serce Macieja Musiała jest zajęte? Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktora w towarzystwie tajemniczej piękności. Kim jest jego ukochana?

Maciej Musiał zakochany

Maciej Musiał strzeże swojej prywatności i rzadko wypowiada się w sprawach związanych z jego życiem osobistym. A to właśnie ono zaraz obok jego zawodowych osiągnięć wzbudza sporo emocji. Niedawno Macieja Musiała łączono  z Alicją Szemplińską – zwyciężczynią The Voice od Poland, a także Julią Wieniawą.

Czy jest zakochany? To pytanie zadają sobie fanki gwiazdora od momentu, gdy na jego Instagramie pojawia się fotografia z wakacji na Sri Lance. 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że serce jednego z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów jest już zajęte. Maciej Musiał nie jest singlem i odnalazł miłość. Potwierdzać mają to zdjęcia, które wykonano aktorowi w weekend na Dworcu Centralnym w Warszawie, kiedy odprowadzał tajemniczą brunetkę na pociąg. Aktor pomógł swojej wybrance w transporcie bagażu i towarzyszył do odjazdu pociągu.

Para nie szczędziła sobie czułości żegnając się przed podróżą. Maciej Musiał nie wypuszczał piękności z objęć. Trudno było im się rozstać, co uchwycili w kadrze paparazzi.

Jak podawał niedawno Super Express, ukochana Macieja Musiała nie jest związana z show-biznesem i ma na imię Ola.

Życzymy szczęścia!  

Maciej Musiał z tajemniczą pięknością:

Maciej Musiał zakochany, kim jest jego dziewczyna?
Fot. AF EOS

Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.