Maciej Kot z żoną
Fot. Instagram/@maciejkot
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Kot zostanie tatą! Sportowiec podzielił się z fanami cudowną wiadomością

„Kocur Junior nadchodzi”

Olga Figaszewska 23 listopada 2020 18:42
Maciej Kot z żoną
Fot. Instagram/@maciejkot

Maciej Kot zostanie tatą! Skoczek i jego żona podzielili się z fanami cudowną wiadomością! W mediach społecznościowych zamieścili wyjątkową fotografię.

Maciej Kot będzie tatą

Rok temu Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz stanęli na ślubnym kobiercu. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w Bazylice świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie.

Teraz zakochani zdradzili, że wkrótce ich rodzina się powiększy. To będzie dla nich prawdziwa rewolucja. Przyszli rodzice nie ukrywają swojego szczęścia! Para pokazała zdjęcie z badania USG.

„Kocur Junior nadchodzi 😺 #happy #kocury #family #Tata #Mama #junior #goodvibes #pozytywnie #rodzina #love ”, podpisał wspólną fotografię z żoną, Maciej Kot.

 Fani pospieszyli z gratulacjami.

„Gratulacje dla rodziców ❤️ niech się zdrowo rozwija ”, „Serdeczne gratulacje ❤️ ”, „Wszystkiego naj naj , gitarka . P.S. Ale masz piękną żonę ”, czytamy.

Również serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

Maciej Kot, ślub 2019
Fot. Tomasz Jagodzinski / ArtService / Forum

TAGI #Maciej Kot

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.