Zobacz suknię panny młodej!

Gabriela Czernecka 20 maja 2019 11:45

Maciej Kot już po ślubie! Skoczek narciarski stanął na ślubnym kobiercu w minioną sobotę. Jego wybranką jest piękna trenerka personalna, Agnieszka Lewkowicz. Zdjęcia z ceremonii zaślubin pary trafiły do sieci. Suknia ślubna panny młode naprawdę robi wrażenie! 

Ślub Macieja Kota - zdjęcia

Maciej Kot w sobotę 18 maja 2019 roku poślubił Agnieszkę Lewkowicz. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w Bazylice świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie. Tego wyjątkowego dnia młodej parze towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. Wśród nich nie zabrakło skoczków - Piotra Żyły czy Dawida Kubackiego, który kilka tygodni temu również zmienił stan cywilny. 

Kim jest żona Macieja Kota?

W 2015 roku Maciej Kot udzielił wywiadu dla Onetu, w którym przyznał, że szuka kobiety, która zostanie jego żoną: „Najchętniej brunetka, w miarę wysoka i szczupła. Z ładnymi nogami, buzią i równie ładnym uśmiechem. Taka, na którą można z przyjemnością popatrzeć. Po prostu – patrzysz na nią i mówisz: łał, jaka petarda. Taka ma być”, mówił i… chwilę później poznał Agnieszkę Lewkowicz. Piękna trenerka personalna szybko podbiła jego serce. Parę połączyła pasja do sportu i wspólni znajomi: „Poznaliśmy się właśnie na AWF w Krakowie. Mieliśmy wspólnego znajomego, dzięki któremu zaczęliśmy się spotykać. W Maćku cenię szczerość i wyrozumiałość oraz to, że jest bardzo ambitny”, mówiła Agnieszka jakiś czas temu.

Od małego miała do czynienia ze sportem, uprawiała biegi od czasów gimnazjów. Przez dziesięć lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się także w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Niestety kontuzja uniemożliwiła jej dalsze rozwijanie się w tym kierunku. Żona Macieja Kota nie zrezygnowała jednak ze swej pasji i postanowiła zająć się fitnessem:

„Jestem uzależniona od sportu. Cały czas jest mnie pełno. Jak nie zrobię treningu, mam wrażenie, że coś jest nie tak. Muszę się wyżyć, żeby spokojnie iść spać. Do trenowania innych osób zmusiła mnie kontuzja. Dużo mi też pokazała. To dzięki niej w wielu sprawach przejrzałam na oczy, zrozumiałam, że nie we wszystkim dużo osiągnę. Stwierdziłam, że skupię się na treningach personalnych i fitnessie. Chciałam, żeby sport dalej mnie cieszył”, mówiła rok temu w rozmowie z serwisem Onet. Agnieszka jest ogromnym wsparciem dla Macieja Kota. Często towarzyszy ukochanemu podczas konkursów.

„Ciężko powiedzieć, gdzie będę za jakiś czas. Nie wiem, czy zostanę w Krakowie, czy wrócę do Częstochowy, czy przeniosę się do Zakopanego. Na pewno chcę dalej działać w tym, co sprawia mi radość. Jako trener personalny mogę na przykład prowadzić zajęcia, będąc w ciąży. Nie muszę pokazywać wszystkich ćwiczeń, wystarczy, że będę ja kontrolować. Rodzina to jedno, a pasja to drugie. Można to świetnie połączyć”, mówiła w rozmowie z Natalią Musiał.

A jak prezentowała się w dniu ślubu? Suknia ślubna Agnieszki Lewkowicz robiła ogromne wrażenie. Żona Macieja Kota miała na sobie kreację od Agnieszki Światły. Śnieżnobiała suknia z odpinanym trenem pięknie podkreśliła sylwetkę trenerki. 

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, a Was zapraszamy do naszej galerii - zobaczcie, jak prezentowali się państwo młodzi!  

1/5
Maciej Kot ślub
Copyright @Forum
1/5

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz powiedzieli sobie tak w sobotę 18 maja 2019 roku.

2/5
Maciej Kot ślub
Copyright @Forum
2/5

Para powiedziała sobie sakramentalne tak w Bazylice świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie.

3/5
Maciej Kot ślub
Copyright @Forum
3/5

Tego wyjątkowego dnia młodej parze towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele.

4/5
Maciej Kot ślub
Copyright @Forum
4/5

 Suknia ślubna Agnieszki Lewkowicz robiła ogromne wrażenie. Żona Macieja Kota miała na sobie kreację od Agnieszki Światły. Śnieżnobiała suknia z odpinanym trenem pięknie podkreśliła sylwetkę trenerki. 

5/5
Maciej Kot ślub
Copyright @Forum
5/5

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…