Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności
Fot. Piotr Porębski/MetalunaPiotr Porębski/Metaluna
O TYM JEST GŁOŚNO

Afery wokół M jak miłość ciąg dalszy. Głos zabrał Rafał Mroczek

Aktor dosadnie skomentował pracę na planie

Gabriela Czernecka 2 lipca 2018 08:53
Rafał Mroczek na gali Gwiazd Dobroczynności
Fot. Piotr Porębski/MetalunaPiotr Porębski/Metaluna

Afera wokół serialu M jak miłość wciąż trwa. Wszystko zaczęło się od odważnego wywiadu Olgi Frycz dla Twojego Stylu, w którym nie szczędziła produkcji ostrych słów. W sieci zawrzało. Głos w sprawie zabrał Kacper Kuszewski, Anna Mucha czy Katarzyna Cichopek. Teraz o atmosferę na planie serialu M jak miłość zapytano Rafała Mroczka. 

Rafał Mroczek o pracy na planie M jak miłość

Rafał Mroczek w rozmowie z portalem światseriali.pl odniósł się do informacji na temat atmosfery, jaka planuje na planie serialu M jak Miłość. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie serial nie cieszy się zbyt wielką popularnością. Coraz więcej aktorów żegna się z produkcją. Ze swoich ról zrezygnowali m.in. Kacper Kuszewski, Andrzej Młynarczyk, a niedawno Olga Frycz. To właśnie ona rozpętała w sieci burzę swymi odważnymi komentarzami, dotyczącymi nieodpowiednich warunków pracy. 

„Robiliśmy po dziesięć scen dziennie, pracowałam dłużej niż miałam zapisane w umowie. Aktorki, które mówiły, że mają dzieci i muszą zwolnić nianię, słyszały: "A co, wyjdziesz z planu? Wielka pani gwiazda?". Nikt nikogo nie szanował, były wrzaski”, wyznała. Niezbyt pochlebnie na temat planu wypowiadał się także Kacper Kuszewski, który kilka tygodni temu opuścił zespół aktorów.

 „Mają poczucie, że nie mogą narzekać i nie mogą walczyć o swoje prawa, bo są zatrudnieni na taki rodzaj umów, że można im podziękować i zatrudnić kogoś innego, kto nie będzie marudził. No więc nikt nie marudzi, tylko wszyscy zaciskają zęby i pracują. Od wielu lat zastanawiam się, jak to jest możliwe i jak to może być legalne...”, wyznał.

Teraz głos zabrał Rafał Mroczek, którego o komentarz zapytał serwis swiatportali.pl. Zapytany o to, czy na planie serialu czuje się jak w dużej rodzinie, stanowczo odparł: „Nie. Po prostu na planie czuję się jak w pracy. Rodzina czeka na mnie w domu”. Jego odpowiedź nie była zbyt pochlebna... 

Jak myślicie, czy produkcja serialu zabierze głos, by zdementować plotki na temat problemów na planie?  

Marcin i Rafał Mroczek, Viva! październik 2008
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Rafał Mroczek
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.