Luke Perry
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aktor z kultowego serialu Beverly Hills 90210 walczy o życie! 

Co się dzieje z Lukiem Perry?

Olga Figaszewska 28 lutego 2019 21:45
Luke Perry
Fot. East News

Luke Perry walczy o życie. Aktor znany z amerykańskiego serialu dla młodzieży lat 90. Beverly Hills 90210 trafił do szpitala po rozległym udarze mózgu.  

Luke Perry: doznał udaru 

Jak podają zagraniczne media, serialowy Dylan, w środę trafił do szpitala. Pogotowie zabrało go z jego domu w Sherman Oaks. Doniesienia portalu TMZ potwierdził w wydanym oświadczeniu menadżer aktora. Nieoficjalnie mówi się, że aktor doznał udaru. Podobno został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Wiadomo, że Luke Perry obecnie znajduje się pod stałą opieką specjalistów. Jego stan wciąż jest poważny.  

Luke Perry w „Beverly Hills 90210”

Do przystojnego Luka Perry'ego wzdychały miliony kobiet. W serialu wcielał się w Dylana McKaya, najbardziej charyzmatyczną postać ze wszystkich bohaterów. Odszedł z niego w sezonie szóstym, by powrócić podczas dziewiątego. Zanim podjął pracę jako aktor i model dorabiał... w sklepie obuwniczym i fabryce klamek! Rozpoznawalność zdobył występując w reklamie telewizyjnej dżinsów Levi's 501. Po zakończeniu Beverly Hills 90210 grał w wielu filmach i serialach. Niedawno wszedł na plan nowych odcinków Riverdale. Przez 10 lat był mężem Rachel Sharp. Rozwiedli się w 2003 roku. Mają dwójkę dzieci. Luke w październiku skończy 53 lata.  

Fot. Pinterest / East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!