Twoja Twarz Brzmi znajomo
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Wpadka w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Co poszło nie tak?

Olga Figaszewska 27 października 2019 11:51
Twoja Twarz Brzmi znajomo
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Za nami ósmy odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Show po raz kolejny dostarczyło widzom niesamowitych emocji. Na scenie nie zabrakło wzruszeń. Aktorzy bez wątpienia podołali muzycznym wyzwaniom i bezbłędnie wcielili się w znanych wokalistów. Owacje na stojąco zebrali  Emilia Komarnicka – Klynstra i Robert Koszucki. Ale podczas występu jednego z uczestników doszło do małej wpadki! Dostrzegliście ją? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: występ Łukasza Zagrobelnego

Łukasz Zagrobelny wcielił się w postać Sama Getza z Welshly Arms i znakomicie wykonał piosenkę „Legendary”. W trakcie występu doszło do małego potknięcia. Niespodziewanie wokaliście po pierwszym refrenie wypadł element charakteryzacji... sztuczna szczęka. To nie przeszkodziło mu w brawurowym wykonaniu utworu. 

,,Łukasz, zęby ci wypadły", powiedziała po występie Małgorzata Walewska. ,,Znakomite były Twój spokój wodza i opanowanie", mówiła. ,,Utwór był przepięknie zaśpiewany. Z emocjonalnością, napięciem, chyba jeszcze większym niż w oryginale, bo twoja była wersja koncertowa. Nie słyszałam tam ani przez sekundę ani twojego głosu ani twojego naturalnego wibrata", dodała Kasia Skrzynecka.

Wykonem Łukasza Zagrobelnego zauroczeni byli także widzowie. ,,Jeszcze z utratą szczęki był w stanie zaśpiewać do końca i to tak podobnym głosem to ja go szanuję!", ,,Każdy by chciał tak śpiewać bez zębów - rewelka", ,,Zęby wygrały wszystko i to jest legendary", czytamy w sieci. 

A jak Tobie podobał się występ Łukasza Zagrobelnego? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…