Dzieci Kate i Williama
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ujawniono listę świątecznych prezentów księcia George'a i księżniczki Charlotte

Dzieci Kate i Williama mają ciekawe pomysły...

Gabriela Czernecka 8 grudnia 2019 13:01
Dzieci Kate i Williama
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Co George i Charlotte dostaną na święta? Dzieci Kate i Williama mają spore wymagania. Do sieci wyciekły właśnie ich listy prezentów na święta. Wygląda na to, że książęca para Cambridge trochę się wykosztuje…

Prezenty świąteczne George'a i Charlotte

Przygotowania do świąt w wielu domach ruszyły pełną parą. Podobnie jest w pałacu Buckingham. Królowa już przystroiła zarówno swoją główną siedzibę, jak i zamek Windsor. Dziś brytyjskie media ujawniają kolejne informacje na temat świąt brytyjskiej rodziny królewskiej. Opublikowano listę świątecznych prezentów księcia George’a i księżniczki Charlotte. Co zażyczyły sobie dzieci Kate i Williama? 

Wygląda na to, że parę czeka spory wydatek. NIe od dziś wiadomo, że książę George ma duszę sportowca. Kocha grać w piłkę nożną, ale ostatnio coraz częściej z murawy ucieka na.. korty tenisowe. Jego życzenie więc jest dość… oczywiste: „George interesuje się tenisem i poprosił o nową rakietę oraz stół z piłkarzykami”, czytamy. 

A co zażyczyła sobie księżniczka Charlotte? Jedyna córka Kate i Williama, jak podaje magazyn Closer, liczyła na prezent związany ze swoją największa pasją, końmi. Mała księżniczka liczyła, że dostanie… prawdziwego kucyka. Książę William postanowił jednak, że Charlotte jest jeszcze za mała, więc to życzenie pozostanie niespełnione przynajmniej przez najbliższy rok. Na pocieszenie Kate i William wręczą jej za to zabawkowy zestaw centrum jeździeckiego i maszynę do karaoke. Wrz z braćmi będzie miała za to okazję do wspólnej zabawy w… kucharzy. Książęca para Cambridge zamierza dać swoim dzieciom również zabawkową kuchnię. Myślicie, że będą zadowoleni?  

Jednorożec księżniczka Charlotte, książę George
Fot. Associated Press/East News

książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.