Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło
Z ŻYCIA GWIAZD

MaRina Łuczenko-Szczęsna pokazała syna!

Mały Liam ma już cztery miesiące. Internauci są zachwyceni

Konrad Szczęsny 31 października 2018 08:30
Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło

Gdy MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali pod koniec czerwca tego roku po raz pierwszy rodzicami, wprost nie posiadali się z radości. Dla gwiazdorskiej pary było to spełnienie marzeń. Ich synek, Liam, skończył właśnie cztery miesiące. Z tej okazji dumna mama zamieściła na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie z chłopcem.

MaRina Łuczenko-Szczęsna świętuje urodziny synka

Marina Łuczenko-Szczęsna długo ukrywała przed światem fakt, że spodziewa się dziecka. Niestety, paparazzi wykonali w końcu upragnione zdjęcia gwiazdy w zaawansowanej ciąży, które obiegły media i nie pozostawiały żadnych wątpliwości co do jej stanu.

Wtedy też wraz z mężem zdecydowali się podzielić ze światem tą radosną nowiną. Zrobili to oczywiście za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podobnie zachowali się, gdy dziecko pojawiło się na świecie a oni zdecydowali się nadać mu imię Liam.

Chłopiec skończył właśnie cztery miesiące. Z tej okazji dumna mama zamieściła w sieci urocze zdjęcie z synkiem. Chłopiec leży na nim na macie, zwrócony plecami do obiektywu.

„Nasz maluszek kończy dzisiaj 4 miesiące. A Wy jak spedzacie czas z Waszymi pociechami? Macie jakieś pomysły na wspólne zabawy?”, podpisała je MaRina.

Internauci o zdjęciu MaRiny Łuczenko-Szczęsnej z synem

Oczywiście fani obserwujący gwiazdę na Instagramie od razu zaczęli udzielać jej odpowiedzi na zadane pytanie i podkreślali, że zamieszczone zdjęcie jest niezwykle urocze. Składali także chłopcu najlepsze życzenia.

„Moim zdaniem wystarczy mama w tym wieku. Jej włosy,oddech,zapach. Mam trójkę wiem co mówię ,zabawki nie zastąpią czasu mamy,taty,babci itp”, podkreśliła pierwsza. „Rośnie jak na drożdżach! ☺️ Mama jak zawsze śliczna 🙈♥️”, dodała inna. „Zdrówka dla Was!”, napisała trzecia  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.