O TYM JEST GŁOŚNO

Lexi Reed schudła 136 kilogramów! Po odchudzaniu została jej jednak wstrętna pamiątka... 

Mimo to blogerka wciąż się nie poddaje

Gabriela Czernecka 10 listopada 2018 13:56

W dwa lata Lexi Reed schudła ponad sto kilogramów! Lexi Reed zmianą swojego podejścia do życia inspiruje kobiety na całym świecie. Gdy miała zaledwie 25 lat, osiągnęła wagę 220 kilogramów. Czuła się z tym fatalnie, a jej waga zagrażała jej zdrowiu i życiu. W końcu dzięki ogromnemu wsparciu męża postanowiła wziąć się za siebie i... w ciągu dwóch lat zrzuciła około 136 kilogramów! Swoimi osiągnięciami na bieżąco informuje fanów na Instagramie. Jej zapał docenili internauci, którzy motywują ją do działania.

Blogerka schudła ponad sto kilogramów

Jej walkę o zdrowie śledzi na Instagramie już milion osób. Kobiety na całym świecie wspierają Lexi Reed w jej działaniu. „Gdy traciłam wagę zauważyłam, że moje ciało wpływa na mój organizm. Zaczęłam odczuwać potworny ból szyi. Przeszkadzało mi to, że nie mogę trenować, a nawet wykonywać codziennych czynności”, wyznała w rozmowie z The Sun.

27-letnia Lexi Reed postanowiła zmienić swój tryb życia. Zaczęła od zmiany diety - przerzuciła się na niskoprzetworzone produkty, które sama „produktami, które nie potrzebują telewizyjnej reklamy”. Zaczęła chodzić na siłownie, gdzie pod bacznym okiem trenera i ukochanego męża próbowała zrzucić dodatkowe kilogramy.

Lexi Reed by dodatkowo się zmotywować założyła na Instagramie konto z nazwą fatgirlfedup, czyli w tłumaczeniu na język polski: gruba dziewczyna ma dość. Jej słowa można odczytać również jako grę słów, wówczas tłumaczenie będzie brzmiało: gruba dziewczyna zjadła już dosyć. 

Upór, restrykcyjna dieta i ćwiczenia sprawiły, że blogerka schudła około 136 kilogramów! Dla niej najważniejsza nie jest jednak utrata wagi, ale odzyskanie poczucia własnej wartości. Po tak drastycznym spadku wagi, wciąż walczy o to, by wyglądać i czuć się lepiej. Niedawno zmierzyła się z problemem nadmiarowych fałdów skóry, która po latach zaniedbania nie dostosowała się jeszcze do nowej sylwetki. 

6 listopada blogerka poddała się operacji usunięcia nadmiaru skóry, który uniemożliwiał jej pełną akceptacje swojego ciała.. I choć przed nią, jak sama mówi, wciąż długa droga do odzyskania sylwetki o jakiej marzy, to trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!