Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NICH SIĘ MÓWI

Lewandowscy to prawdziwa power couple! W co inwestują zarobione pieniądze? 

Te kwoty robią wrażenie!

Damian Duda 12 czerwca 2018 08:16
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy zdają sobie sprawę, że ich kariera sportowa nie będzie trwać wiecznie. Dlatego najlepiej zarabiający polski piłkarz i popularna trenerka inwestują. Jak informują media, Lewy — wspólnie ze swoimi wspólnikami — niedawno postanowił otworzyć ekskluzywny ośrodek, który ma szanse zostać Wenecją Mazur! Projekt będzie realizowany na terenie Wielkich Jezior Mazurskich. To nie koniec inwestycji Lewandowskich. W co inwestuje najlepiej zarabiająca para polskiego show-biznesu?

Na czym zarabiają Lewandowscy?

Własna restauracja, marina, port czy pływające centra serwisowe ze sklepem spożywczym. A do tego smażalnia ryb i możliwość serwisowania łodzi oraz gondole sprowadzane z Włoch... — to zaledwie krótki opis inwestycji Anny i Roberta Lewandowskich. Jak podaje serwis Onet, projekt zostanie zrealizowany przez konsorcjum Wodny świat, w skład którego wchodzą trzy firmy. Koszt całej inwestycji szacowany jest na blisko 48,5 mln złotych, jednak 27,5 mln będzie pochodzić z dofinansowania Unii Europejskiej.

„Mówi się już po cichu, że Giżycko może stać się Wenecją Mazur. Trudno powiedzieć, czy ta nazwa się utrzyma, jednak na pewno dużo się tu zmieni’’

„Udało nam się stworzyć projekt sieciowy, który zmieni nie tylko Giżycko, ale też w pewnym sensie Mazury. Każdy turysta będzie mógł u nas nabyć pakiet na całych Mazurach. Na przykład wynajmując jacht, zakupi też rybę, nocleg, skorzysta z warsztatów u rybaków i wypożyczy podwodnego drona. Chcemy również ożywić giżycki kanał i sprowadzić prawdziwe gondole z Włoch. Nie mogę jeszcze zadeklarować, ile ich będzie, ale wstępnie planujemy, że co najmniej 10. Wiem, że mówi się już po cichu, że Giżycko może stać się Wenecją Mazur. Trudno powiedzieć, czy ta nazwa się utrzyma, jednak na pewno dużo się tu zmieni. Na lepsze’’, powiedział w rozmowie z Onetem jeden ze wspólników Roberta, Paweł Petrusewicz.

Pozostałe inwestycje power couple

Za namową byłego menedżera, Cezarego Kucharskiego, piłkarz stał się współudziałowcem w polskim funduszu VC Protos, który inwestuje w startupy. Kolejnym miejscem inwestycji Roberta Lewandowskiego jest Warszawa. Na Ochocie powstaje luksusowa klinika, w której będą rehabilitowani m.in. kontuzjowani sportowcy. W powstającym budynku znajdą się trzy sale operacyjne, a sprzęt, którym będą dysponować lekarze, nie będzie niczym ustępować temu, który wykorzystywany jest w zachodnich klinikach.

W 2015 roku Lewandowski został współwłaścicielem w firmie LS Investments, która odpowiada nie tylko za budowę ośrodka medycznego, ale również za powstanie nowych budynków mieszkalnych w Warszawie. Na ulicy Figiel w Warszawie stanęły dwa budynki mieszkalne. Wartość działki, na której powstały nowe apartamenty, wyceniana jest na 2-3 milionów złotych. Natomiast sama inwestycja szacowana była na 8-9 milionów złotych, o czym niejednokrotnie pisał Super Express. W Starych Babicach, położonych nieopodal rodzinnego miasta „Lewego” Leszna, powstały apartamenty o łącznej powierzchni użytkowej około 2 tys. metrów.

Śmiało możemy stwierdzić, że Anna i Robert Lewandowscy to prawdziwa power couple!

 

Rok, który zmienił nasze życie. Klara.💞 Mija rok, od kiedy urodziłam naszą Córeczkę Klarę. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna. Nasza miłość! 💞 Nowy post 👉🏻 www.hpba.pl 💞 🍬🌸🍦🍭💞 wszystkiego Najlepszego Skarbie nasz! The year that changed everything. Klara. 💞 A year has passed since I gave birth to my baby Daughter. It’s been a magical time, full of love, unexpected feelings, getting to know a little human being and myself. Guessing Her needs and my emotions. A year of huge changes that I am grateful to Her for. 💞🍭🍬🍦🌸 new post www.hpba.pl #happybirthday #Klara #myLove #Love #Family #LeeandowscyTeam #RobertLewandowski #annalewandowska #photo @martawojtal @babybyann #OneYearOld #happybirthdayKlara

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.