5 / 11
Copyright @Instagram

Pink należy do gwiazd, które zachęcają do karmienia piersią w miejscach publicznych. Kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym karmi swoją pociechę podczas spaceru. „Piesze wycieczki sprawiają, że jesteśmy spragnieni”, napisała.

 

Oczywiście w mediach wywołało ono lawinę komentarzy. Niektóre osoby wytykały jej epatowanie nagością  i podkreślały, że zamieszczanie tego typu zdjęć jest zwyczajnie nie na miejscu.  Nie zabrakło słów uznania od wiernej rzeszy fanek.

 

Piosenkarka została mamą chłopca po raz drugi pod koniec 2016.

 

Zobacz też: Pink wraca do korzeni? Zobacz, jak spektakularną metamorfozę przeszła

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.