3 / 11
Copyright @Instagram

Miranda Kerr jest zwolenniczką karmienia piersią i zadeklarowała, że będzie to robiła tak długo, jak tylko się da. Jako jedna z pierwszych pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia zza kulis sesji Victoria's Secret, na których karmi swoje dziecko.

 

„To zdjęcie było jednym z pierwszych, jakie zrobił nam Orlando. Obojgu nam bardzo się ono spodobało i postanowiliśmy się nim podzielić. Miłą stroną tego był też fakt, że mogłam dzięki temu zachęcić inne matki do karmienia piersią, które dla mnie jest najbardziej naturalną rzeczą na świecie. Uwielbiam to, a dodatkowo daje nam to czas na nawiązanie więzi podczas tych szczególnych chwil”, napisała na swojej stronie w 2011 roku Miranda Kerr.

 

Zobacz też: Po niemal dwóch miesiącach Miranda Kerr pokazała swoje ślubne zdjęcia. Wyglądała zjawiskowo!

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.