2 / 11
Copyright @Instagram

Giesele Bundchen była jedną z pierwszych gwiazd światowego formatu, które zachęcały do naturalnego karmienia piersią. W 2013 roku zamieściła zdjęcie z planu zdjęciowego, na którym przystawia córeczkę do piersi, a w tym samym czasie fryzjerzy, wizażyści i manikiurzystka pracują nad jej wyglądem. Brazylijska modelka nie widzi w tej naturalnej czynności niczego, co mogłoby wydać się oburzające czy niesmaczne dla innych.

 

Bundchen nie przebiera w słowach. Modelka uważa, że naturalnego karmienia nie można niczym zastąpić, a mleko matki jest najlepszym pokarmem dla malucha. Poza tym, zauważa, że przystawianie przystawianie dziecka do piersi wspomaga błyskawiczny powrót do formy.

 

Zobacz też: "Superciało" do kartkowania pobiło rekord. Album za 700 dolarów wyprzedał się zanim trafił na rynek

 

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.