2 / 11
Copyright @Instagram

Giesele Bundchen była jedną z pierwszych gwiazd światowego formatu, które zachęcały do naturalnego karmienia piersią. W 2013 roku zamieściła zdjęcie z planu zdjęciowego, na którym przystawia córeczkę do piersi, a w tym samym czasie fryzjerzy, wizażyści i manikiurzystka pracują nad jej wyglądem. Brazylijska modelka nie widzi w tej naturalnej czynności niczego, co mogłoby wydać się oburzające czy niesmaczne dla innych.

 

Bundchen nie przebiera w słowach. Modelka uważa, że naturalnego karmienia nie można niczym zastąpić, a mleko matki jest najlepszym pokarmem dla malucha. Poza tym, zauważa, że przystawianie przystawianie dziecka do piersi wspomaga błyskawiczny powrót do formy.

 

Zobacz też: "Superciało" do kartkowania pobiło rekord. Album za 700 dolarów wyprzedał się zanim trafił na rynek

 

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.