Filmy z ich udziałem podbijają Internet!

Olga Figaszewska 17 lipca 2018 10:55

Anna Korcz wyszła za mąż! Córka gwiazdy Na wspólnej , 14 lipca poślubiła swojego długoletniego partnera, Piotra Kalitowskiego. Oczywiście na uroczystości nie mogło zabraknąć plejady polskich gwiazd. Wśród nich znaleźli się również Anna i Robert Lewandowscy. Jak się bawili? Filmy z ich udziałem już podbijają sieć! 

Dla młodej pary był to wyjątkowy dzień. Zakochani przysięgali sobie miłość w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół. Wesele odbyło się w domu weselnym Zacisze pod Warszawą. Wszystko wskazuje na to, że goście bawili się znakomicie! Zaskoczeniem okazał się występ Roberta Lewandowskiego! Piłkarz w pewnym momencie schwycił za mikrofon i wykonał jeden z najsłynniejszych przebojów zespołu Dżem - Wehikuł Czasu. Tuż po przyjęciu odbyły się poprawiny w hawajskim stylu. Egzotyczne dodatki, kwiatowe girlandy...Obowiązywały kolorowe stylizacje, nawiązujące do tematu przewodniego. Goście dzieli się swoimi relacjami w mediach społecznościowych. Ale jedno nagranie zdobyło serca internautów! Na Instagramie Zofii Zborowskiej znalazły się filmiki, na których Ania Lewandowska tańczy do największych hitów pop! Jej spontaniczność i poczucie humoru podbiły serca fanów!

Zobacz, jak Anna i Robert Lewandowscy bawili się na weselu i poprawinach!  

 

 

1/4
Anna Lewandowska, poprawiny u Anny Korcz
Copyright @Instagram/@zborowskazofia
1/4

2/4
Anna Lewandowska, poprawiny u Anny Korcz
Copyright @Instagram/@hpbannalewandowska
2/4

3/4
Anna Lewandowska, poprawiny u Anny Korcz
Copyright @Instagram/@zborowskazofia
3/4

4/4
Anna Lewandowska, poprawiny u Anny Korcz
Copyright @Instagram/@zborowskazofia
4/4

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.