Leszek Stanek
Fot. Instagram/@leszek_stanek
O TYM SIĘ MÓWI

Leszek Stanek zamieścił poruszający wpis o przemijaniu?!

Aktor od pewnego czasu przebywa w szpitalu. Co mu dolega?

REDAKCJA VIVA! 17 stycznia 2020 07:44
Leszek Stanek
Fot. Instagram/@leszek_stanek

Na początku stycznia Leszek Stanek zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis. Zwierzył się, że przebywa w szpitalu. Okazuje się, że aktor nadal znajduje się pod obserwacją lekarzy. A jego ostatni post zaniepokoił jego fanów. 

Leszek Stanek. Jak się czuje?

Szóstego stycznia na Instagramie Leszka Stanka pojawił się wpis, w którym aktor podzielił się z fanami swoją historią. Zaznaczył, że dzięki tym trudnym doświadczeniem zweryfikował swoje życie na nowo i zaczął wszystko bardziej doceniać.

Ze względu na swój stan zdrowia musiał zrezygnować z zawodowych zobowiązań. Internauci zasypali go lawiną pozytywnych komentarzy i życzeniami powrotu do zdrowia.

„Dziękuje Wam za te wszystkie miłe słowa wsparcia, erupcje ciepła i wspaniałej energii. Nie macie pojęcia jak bardzo podnosi to na duchu kogoś kto poza bólem nie jest w stanie zauważyć nic i nikogo innego. Tym czasem zawsze liczy się CZŁOWIEK. Ten który wspiera i ten który jest wspierany DROBNE MIŁE GESTY POTRAFIĄ PRZENOSIĆ GÓRY SMUTKU a ja dzisiaj sam wszedłem na piąte piętro szpitalnymi schodami”, dziękował aktor.


Niestety Leszek Stanek wciąż przebywa w szpitalu. Nie poddaje się i robi wszystko, by wrócić do pełni sił. Jeden z wpisów zaniepokoił jego wielbicieli. Pisze w nim o... śmierci?!

„Nie okradajmy artystów ze Skolimowa (bo tam czuję że niebawem mogę trafić;) Powązki również rozważam bo mam bliżej domu😜. Wybaczcie czarny humor ale cóż nam pozostaje innego jak tylko sobie pożartować?”, żartował.

Aktor nie zdradził jednak z jakiego powodu trafił do szpitala. Uspokoił wszystkich, że rany szybko się goją.
„Wszystko mam, niczego mi nie trzeba (odwiedzin również) a o przyczynach hospitalizacji i skutkach jak na ten moment rozmawiam jedynie z lekarzem prowadzącym wiec dziekuje za wyrozumiałość. Powiem jedynie że rany goją się jak na przysłowiowym psie😜 Jesteście wspaniali ”, dodał na Instagramie.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradnik dla początkującego szpitalisty: 1. Weź swoje ulubione perfumy. (Francuski prysznic sprawdza się nie tylko na kempingu letnim) 2. Nie daj się wykończyć zgodnie z hasłem „co nas nie SZPITAL to nas wzmocni) 3. Oglądajcie filmy i słuchajcie muzy tylko z legalnych źródeł! Nie okradajmy artystów ze Skolimowa (bo tam czuję że niebawem mogę trafić;) Powązki również rozważam bo mam bliżej domu😜. Wybaczcie czarny humor ale cóż nam pozostaje innego jak tylko sobie pożartować? Buziak codzienny leci do Was😘 I pamiętajcie że „słońce świeci! Tylko czasami za chmórkami” (cyt. TONIO „szalone nożyczki” @teatr_fabrykamarzen Jestem wdzięczny ze i w pracy i na uczelni i w studiu i w internecie wszyscy są dla mnie wspaniali i wyrozumiali i nie musze się martwić ani o spektakle w których mam godne zastępstwa, o plan serialu... trochę przejmuje się ze czas płynie ale taka jego uroda🤷🏻‍♂️ Tym bardziej sznujmy każdą chwilę. Ja na ten przykład szanuję sobie labę na szpitalnym kwadracie 😜 Ps. Kochani moi najmilsi😝 Wszystko mam, niczego mi nie trzeba (odwiedzin również) a o przyczynach hospitalizacji i skutkach jak na ten moment rozmawiam jedynie z lekarzem prowadzącym wiec dziekuje za wyrozumiałość. Powiem jedynie że rany goją się jak na przysłowiowym psie😜 Jesteście wspaniali 🥰 Super dnia‼️ _____________________________________________ #moodoftheday #frenchshower #tempo #paris #stanekwith🖤 🖤

Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.