Aleksandra Miller z mężem i synem
Fot. Marek Szymański/Forum
WSPOMNIENIE

Leszek Miller we wzruszający sposób uczcił pamięć syna…

Były premier zamieścił w sieci zdjęcie z jedynym dzieckiem!

Konrad Szczęsny 26 września 2018 12:28
Aleksandra Miller z mężem i synem
Fot. Marek Szymański/Forum

Od śmierci Leszka Millera Juniora minął miesiąc, jednak ból jego rodziców wciąż jest niewyobrażalny. Jedyny syn byłego premiera i jego małżonki Aleksandry popełnił samobójstwo w swoim domu. 48-latek powiesił się, za co jego córka Monika obwinia narzeczoną mężczyzny. Ta odpiera zarzuty i przekonuje, że syn polityka zmagał się ze swoimi demonami od dłuższego czasu. Nie zmienia to faktu, że rodzice Leszka Millera Juniora wciąż nie mogą pogodzić się z jego stratą...

Leszek Miller opublikował zdjęcie z synem

Dziś Leszek Miller opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z synem, prawdopodobnie z wakacji. Mężczyźni pozują na nim objęci na tle zachodu Słońca, na ich twarzach widoczny jest uśmiech. Nie wiadomo, kiedy dokładnie wykonano fotografię, jednak można przypuszczać, że był to okres ostatnich kilku lat i jest pamiątką ze wspólnego wyjazdu.

Choć były premier nie podpisał zdjęcia, nikt nie ma wątpliwości, że chciał poprzez tę publikację uczcić pamięć ukochanego syna. Zaroiło się pod nim od chwytających za serce komentarzy. Internauci podkreślają, że trudno im uwierzyć w śmierć Leszka Millera Juniora.

„Cudowne zdjęcie aż serce płacze że nie ma tak młodego i przystojnego człowieka wśród nas.Żadne słowa nie wyrażą tego smutku i bólu jaki zostawił po sobie (*)”, „Panie Premierze nie wiem co w tej sytuacji mogłabym napisać...”, „Niestety, los czasami bywa okrutny. Współczuję Panu Premierowi tej wielkiej straty i podziwiam, że nie zapomina w pamieci i w sercu o swych Synu”, piszą poruszeni  

Pogrzeb syna Leszka Millera
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?