Leszek Miller z synem Leszkiem Jr; nie żyje syn Leszka Millera
Fot. WITOLD ROZBICKI/REPORTER/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Nowe fakty w sprawie śmierci syna Leszka Millera! Kim jest tajemnicza Katarzyna?

Tak Leszek Miller Junior odebrał sobie życie...

Konrad Szczęsny 29 sierpnia 2018 11:31
Leszek Miller z synem Leszkiem Jr; nie żyje syn Leszka Millera
Fot. WITOLD ROZBICKI/REPORTER/EAST NEWS

Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo w wieku 48 lat. Jego ciało odnaleziono w poniedziałek w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Prokuratura bada okoliczności śmierci syna byłego premiera, zaś w mediach ujawnianych jest coraz więcej szczegółów z życia biznesmena...

Syn Leszka Millera Popełnił samobójstwo - w jaki sposób?

Według informacji podanych dzisiaj przez Super Express, syn Leszka Millera popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. Tabloid twierdzi, że głównym powodem tej dramatycznej decyzji była depresja, na którą biznesmen cierpiał od dłuższego czasu. Dziennik ujawnił również, że „prokuratura bada sprawę pod kątem tego, czy ktoś nie pomógł Leszkowi Millerowi Juniorowi targnąć się na życie”.

„Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia syna byłego premiera namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życia. - Jest to kwalifikacja robocza śledztwa przyjmowana w przypadku tego typu zdarzeń - zastrzega prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie”, podkreślaj dziennik.

Przypomnijmy, że oficjalnie potwierdzono, że przyczyną śmierci syna Leszka Millera było samobójstwo.

„Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą, jednak wszystkie okoliczności śmierci zostaną ustalone w toku śledztwa. Ciało zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Zostanie pobrany również materiał do badan toksykologicznych”, potwierdził w oświadczeniu Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz też: Partnerka zdradziła dramatyczne kulisy śmierci syna Leszka Millera: „Rozegrał się horror”

Najważniejsze kobiety w jego życiu poruszająco o śmierci syna Leszka Millera

Leszek Miller poruszająco o śmierci syna: „Nie mogę sobie z tym poradzić”

Kim jest tajemnicza kobieta z wpisu Moniki Miller?

Sprawa jest o tyle niejasna, że w dniu śmierci ojca Monica Miller zamieściła w sieci ostry i bardzo agresywny wpis, skierowany w stronę tajemniczej kobiety o imieniu Katarzyna.

„Najgorsza gnida na świecie, jeżeli ktoś ma z nią jakikolwiek kontakt, radzę usunąć ją lub mnie ze znajomych. Pijaczka, ćpunka, morderczyni”, napisała.

Według informacji Super Expressu Katarzyna była partnerką Leszka Millera Juniora, który związał się z nią po rozstaniu z żoną Ireną Miller  

Wpis Monici Miller
Fot. Screen za nczas.com

Aleksandra Miller z mężem i synem
Fot. Marek Szymański/Forum

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.