Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
Z ŻYCIA GWIAZD

Violetta Kołakowska opublikowała na Instagramie zdjęcie syna, który towarzyszy jej w trakcie kąpieli! Prowokacja czy przełamywanie tabu?

Konrad Szczęsny 7 grudnia 2017 11:30
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

 

Przełamywanie tabu czy prowokacja? Viola Kołakowska, była partnerka Tomasza Karolaka, zamieściła w sieci zdjęcie czteroletniego syna Leona, który... towarzyszy jej w trakcie kąpieli! Czy wywołała tym samym burzę wśród obserwujących ją osób?

 

Polecamy: Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

 

Viola Kołakowska zamieściła zdjęcie syna, który obserwuje ją w trakcie kąpieli

 

Mały książę moj.. lubi tak siedzieć na wannie kiedy się kąpię💞#synekmamusi #miłość #radość #razem#łazienka #badroom #rozmowy #poranek#uwaga #beautiful #mylove #myboy#myheart #instaboy #❤️”, podpisała je Viola Kołakowska.

 

Mimo tego, że zdjęcie mogłoby zostać uznane za kontrowersyjne, w komentarzach pod nim przeważają pozytywne opinie dotyczące tej uroczej scenki.

 

Super, też tak lubię jak mój wpada na pogaduchy”, „Też wolałabym leżeć w wannie, ale byłam próbie Ferdynanda w Teatrze Imka”. „Moja corka tez. Tyle ze ona towarzyszy mi pod czas kapieli a nastepnie ubrana czeka grzecznie az ja sie wykapie i razem wychodzimy :-)”, piszą ze zrozumieniem inne matki.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska przełamuje tabu? Fotografia, którą podzieliła się z fanami, wywołała ogromne emocje

 

Zdjęcie synka Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka: przełamywanie tabu czy prowokacja?

Nikt nie zganił modelki i początkującej aktorki za to, że zamieściła w sieci tak intymną fotografię. Warto podkreślić, że wśród rodziców często przewija się pogląd, że dzieci należy oswajać z nagością, aby nie uważały, że to temat tabu. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

Viola Kołakowska z synkiem
Fot. East News
Viola z Leonem

 

Polecamy też: Przyszłe mamy na naszych okładkach. Piękne ciążowe brzuszki i wspomnienia znanych mam z tego okresu

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.