Lenny Kravitz
Fot. Facebook
ZE ŚWIATA GWIAZD

Lenny Kravitz, „Minister Of Rock’n’Roll” kończy 53 lata. Czego o nim nie wiecie?

Weronika Kostyra 26 maja 2017 17:00
Lenny Kravitz
Fot. Facebook

 

 

Od czasu premiery jego pierwszego albumu „Let Love Rule” w 1989 roku  Lenny Kravitz nieustannie jest królem rock’n’rolla – nagrywa, koncertuje, ale w przeciwieństwie do większości gwiazd rocka prowadzi bardzo „higieniczny” tryb życia – nie pali, nie bierze narkotyków, nie imprezuje i w wieku 53 lat wygląda naprawdę świetnie!

 

Lenny Kravitz
Fot. Facebook

 

Od pewnego czasu nie słyszy się o nim zbyt wiele, muzyk nie zabiega o uwagę mediów, bo… już nie musi. Przed laty osiągnął wielki sukces i jego wielkie przeboje takie jak „Are You Gonna Go My Way”, „Again”, „American Woman”, „Fly Away” czy „I Belong To You” zna chyba każdy. On jednak cały czas nagrywa świetne albumy i realizuje swoje pasje – zagrał w kilku filmach i prowadzi bardzo zdrowy tryb życia.

 

 

Lenny Kravitz - ciekawostki

 

Przed laty było o nim jednak naprawdę głośno. Zobacz naszą listę rzeczy, których jeszcze o nich nie wiedziałeś!

 

1. Był prawdziwym Casanovą. Poza krótkim małżeństwem z Lisą Bonet spotykał się z wieloma gwiazdami, plotkowano między innymi o jego związku z Angeliną Jolie, która miała wystąpić w jego teledysku do piosenki „Stand By My Woman”. Ostatecznie została odrzucona, a plotki nigdy nie zostały potwierdzone, przede wszystkim dlatego, że aktorka miała wtedy 16 lat! Inne partnerki Lenny’ego to m.in. Kylie Minogue, Madonna, Naomi Campbell, Kate Moss, Vanessa Paradis, Michelle Rodriguez, Nicole Kidman, Adriana Lima (byli nawet zaręczeni), Marisa Tomei i Natalie Imbruglia.

 

2. Po latach romansów zadeklarował celibat i od dawna nie widać, by z kimś się spotykał.

 

2. Jego córka Zoe Kravitz jest modelką i aktorką.

 

Zoe Kravitz
Fot. Instagram

Zoe Kravitz

 

3. Twierdzi, że nigdy… się nie upił!

Nigdy się nie upiłem – powiedział kiedyś. – Alkohol mógłby dla mnie nie istnieć. W moim życiu są o wiele ważniejsze kwestie, stawiam na zdrowy, bardzo organiczny tryb życia. Oczywiście czasem wypiję sobie drinka albo piwo, ale tylko dla towarzystwa. Znam granicę i nigdy jej nie przekroczyłem."

 

4. Zagrał w popularnej serii filmów „Igrzyska śmierci”, gdzie wcielił się w postać Cinny oraz wystąpił w wielokrotnie nagradzanym filmie „Kamerdyner”.

 

5. Jego pasją jest projektowanie wnętrz, ma nawet własną firmę Kravitz Design.

 

6. Wyprowadził się od rodziców w wieku 15 lat i zamieszkał w samochodzie.

 

Lenny Kravitz
Fot. Facebook

 

7. Chodził do liceum i kolegował się ze Slashem.

 

Zobacz także: Grała ze Stingiem i Lennym Kravitzem. Teraz broni uchodźców. Kim jest Anoushka Shankar?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.