Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Gojdź o zabiegach medycyny estetycznej: „Raz do roku robię sobie coś w mojej klinice”

„To jest część mojej pracy”

Gabriela Czernecka 30 kwietnia 2018 07:00
Krzysztof Gojdź, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Skończył medycynę, Amerykańską Akademię Medycyny Estetycznej i Amerykańską Akademię Medycyny Anti Aging w Miami, jest doktorem nauk medycznych, magistrem ekonomii po Szkole Głównej Handlowej, wykłada medycynę na całym świecie, rozwija sieć klinik medycyny estetycznej, „leczy” w TVN i tańczył z gwiazdami w Polsacie. Jest człowiekiem wielu talentów i kilku stacji telewizyjnych. A czy lekarz medycyny estetycznej, sam poprawiał coś w swojej urodzie?

Krzysztof Gojdź o zabiegach medycyny estetycznej

Krzysztof: Bardzo rzadko, ale wstrzykuję sobie botoks w zmarszczkę na czole. Tak naprawdę po to, żeby nie wyglądać, jakbym był ciągle zły. Cały czas się marszczę, aż mam migreny. A tak na kilka miesięcy mam spokój. Kości policzkowe też są moje, choć niektórzy uważają, że sobie nastrzyknąłem. Przeszczepiłem sobie włosy. Chciałem sprawdzić metodę, jaką wprowadziłem w Holistic Clinic, ale też chciałem zmniejszyć swoje zakola.

Kiedyś poddałem się liposukcji, żeby zbudować sześciopak i żeby pokazać, że to bezpieczny zabieg. Raz do roku robię sobie w mojej klinice laser frakcyjny na twarz, aby ujędrnić skórę. Ale medycyna estetyczna to nie tylko upiększanie. To też pomoc ludziom, którzy potrzebują naszej pomocy. To jest część mojej pracy. Cudem dla mnie jest widzieć w oczach pacjentów radość, że się im pomogło.

Danuta: Krzysztof leczył dwóch poparzonych chłopców. Palili się w samochodzie.

Krzysztof: Mam takich dwóch chłopaków. Cały czas mamy kontakt. Z miesiąca na miesiąc coraz lepiej wyglądają. Rodziców pokrzywdzonych dzieci często nie stać na zabiegi. Wtedy wykonuję je bez honorarium. Staram się ich wspierać również w inny sposób. Spotykam się z nimi, rozmawiamy, jeśli tego potrzebują, to kieruję ich do innych lekarzy specjalistów. Kilkaset tysięcy złotych rocznie przekazujemy na pomoc takim dzieciakom. Ale nie chcę więcej o tym mówić, żeby nikt potem nie wypominał mi, że lansuję się na pomocy potrzebującym.

Cała rozmowa z Krzysztofem Gojdziem w nowej VIVIE! w kioskach już od 30 kwietnia! 

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018, okładka
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

VIVA! 9/2018

Joanna Krupa eksploduje szczęściem. Modelka po raz pierwszy o narzeczonym Douglasie, miłosnych zakrętach, planach o powiększeniu rodziny i ślubie. Krzysztof Gojdź z kobietą, której zawdzięcza wszystko — mowa o mamie Danucie. Mimo że od romansu MonikLewinky upłynęło 20 lat, ta sprawa wciąż rozgrzewa media. Była stażystka prezydenta USA o tym, jaką cenę zapłaciła za romans z Billem Clintonem. Joanna Górska właśnie rozpoczęła nowe życie. Jej walkę z rakiem śledziła cała Polska, jednak synkowi obiecała, że się nie podda. Słowa dotrzymała. Dziennikarka opowiada o najtrudniejszych chwilach w życiu.   

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…