Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk, studio 1 z 10
Fot. Materiały prasowe/TVP/Youtube
POŻEGNANIE

Słynny uczestnik teleturniejów TVP nie żyje! W jego mieszkaniu było pełno krwi

Miał 50 lat

Konrad Szczęsny 26 marca 2021 13:04
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk, studio 1 z 10
Fot. Materiały prasowe/TVP/Youtube

Był uczestnikiem teleturniejów TVP. Wziął udział w programach „Jeden z dziesięciu” oraz „Va Banque”. Zbigniew O. nie żyje. Co było przyczyną śmierci? Pierwsze medialne doniesienia są naprawdę wstrząsające.

Zbigniew O., legendarny uczestnik Jeden z dziesięciu, zaginął

Czytaj także: Śmierć gwiazdy pierwszego Big Brothera wciąż skrywa wiele tajemnic...

Pracował jako bankowiec i ekonomista. Mieszkał w Jaworznie. Jego wiedza była imponująca. Dzięki niej Zbigniew O. został jednym ze zwycięzców teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, pojawił się również w programie „Va Banque”. Kilka dni temu zaginął...

W tym tygodniu na profilu „Gdziekolwiek jesteś” pojawiła się dramatyczna wiadomość. Wynikało z niej, że mężczyzna w poniedziałek rozmawiał ze swoim znajomym. Sprawiał wrażenie przybitego. Mówił rzeczy, wzbudzające niepokój. Następnie napisał do swojego szefa, informując, że nikt więcej go już nigdy nie zobaczy. Po tym nie można było nawiązać z nim żadnego kontaktu... Rodzina poprosiła o pomoc w poszukiwaniach.

„Pan Zbigniew mieszka sam w Jaworznie przy ulicy Leśnej 3, jest pracownikiem banku i z powodu pandemii pracuje zdalnie. 22 marca br. około godziny 12.30 rozmawiał z kolegą z pracy poprzez messengera. Około godziny 14 napisał SMS- a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończa pracę i nikt go więcej nie zobaczy”, relacjonował profil na Facebooku.

Dzień później do mieszkania pana Zbigniewa weszła straż. To, co zobaczyli, szokuje. Znajdowały się w nim należące do mężczyzny dokumenty, telefon, zaś wszędzie widać było ślady krwi! Niestety, po 50-latku nie było śladu. Pomóc nie potrafili również sąsiedzi, którzy nie zarejestrowali momentu, w którym pan Zbigniew opuścił mieszkanie.

„23 marca zostało otwarte przez straż mieszkanie pana Zbigniewa jak się okazało pozostawił telefony, dokumenty i karty kredytowe na stole. W całym mieszkaniu było wiele śladów krwi. Nikt nie wie, kiedy i o której godzinie opuścił mieszkanie, sąsiedzi nie słyszeli i nie widzieli pana Zbyszka. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o Waszą pomoc w poszukiwaniach”, apelowano.

Niestety, mimo podjęcia natychmiastowych kroków, okazało się, że jest za późno, by pomóc panu Zbigniewowi...

Czytaj też: Kilku uczestników programów Big Brother i Bar umarło w tajemniczych okolicznościach...

Zbigniew O. nie żyje. Kulisy śmierci uczestnika Jeden z dziesięciu

Jeszcze tego samego dnia na profilu „Gdziekolwiek jesteś” udostępniono przejmującą informację. Mężczyzna zmarł.

„Nadzieja tym razem umarła…. Pan Zbigniew O , który zaginął w Jaworznie, niestety nie żyje. Dziś odnaleziono Jego cialo. Przekazujemy nasze najszczersze wyrazy współczucia od Nas Wszystkich zespół. Gdziekolwiek jesteś….. Aktualizacja : 13.55 25 marca 2021”, napisano.

Ciało pana Zbigniewa odnaleziono przy zbiorniku wodnym przy granicy Jaworzna i Sosnowca. Tożsamość 50-latka potwierdziła policja. Póki co bezpośrednie przyczyny jego śmierci nie są znane...

To kolejna śmierć uczestnika programu „Jeden z dziesięciu”. Pod koniec zeszłego roku poinformowano o odejściu dwóch innych graczy - Edwarda Rakszewskiego i Bogusława Lewandowskiego. Według oficjalnych doniesień obaj zmarli z powodu COVID-19.  

Nadzieja tym razem umarła.... 💔💔💔😔 Pan Zbigniew O , który zaginął w Jaworznie niestety nie żyje. Dziś odnaleziono Jego...

Opublikowany przez Gdziekolwiek jesteś Wtorek, 23 marca 2021

Poszukiwania pana Zbigniewa zakończyły się. Finał niestety nie jest szczęśliwy. Rodzinie dziękujemy za zaufanie. Składamy wyrazy współczucia najbliższym pana Zbigniewa 🖤🖤🖤

Opublikowany przez Zaginieni-Szukamy Was Wtorek, 23 marca 2021

TAGI #TVP #śmierć

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.