Reese Witherspoon, Legalna Blondynka, Legalna Blondynka 3
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

To już pewne! Powstanie trzecia część kultowej „Legalnej Blondynki”. Poznaj szczegóły produkcji!

Konrad Szczęsny 18 marca 2017 09:45
Reese Witherspoon, Legalna Blondynka, Legalna Blondynka 3
Fot. East News

O tym, że trwają rozmowy, by zrealizować trzecią część przygód „Legalnej Blondynki”, pisaliśmy już w styczniu. Tym razem Reese Witherspoon, która wcieli się w rolę kultowej prawniczki, potwierdziła informacje, że ... nie ma pewności, o czym kolejna cześć przygód Elle Woods miałaby opowiadać!

Polecamy też: Czy powstanie kolejna część filmu o uroczej prawniczce? Reese Witherspoon zdradziła sekret „Legalnej Blondynki 3”!

Reese Witherspoon o „Legalnej Blondynce 3”

Co o realizacji produkcji, opowiadającej o prawniczce przejętej losem zwierząt opowiedziała odtwórczyni głównej roli, Reese Witherspoon? Okazuje się, że aktorka... rozpatruje wiele scenariuszy dotyczących tego, o czym miałaby opowiadać kolejna część przygód Elle Woods! „Myślę, że byłoby super zobaczyć ją po 15 latach. Co teraz robi? Jak myślisz? Ja nie wiem. Ale to świetny pomysł. Mogłaby być sędzią Sądu Najwyższego lub naprawdę dobrą, potężną prawniczką… albo może być w więzieniu! Nie wiem!” - powiedziała Jamesowi Cordenowi w „Late Late Show”. Czy to oznacza, że scenarzyści i producenci zdecydują się na drastyczne zmiany, biorąc pod uwagę losy prawniczki z Ameryki? Tego dowiemy się zapewne w najbliższej przyszłości!

Polecamy też: Powstaje film o królu popu. W Michaela Jacksona wcieli się jego sobowtór. Podobieństwo jest uderzające!

„Legalna Blondynka”

Pierwsza część filmu o przygodach Elle Woods (prawniczki walczącej o prawa zwierząt) została zrealizowana w 2001 r. (zarobiła na całym świecie 141 774 679 dolarów). W tytułową rolę wcieliła się oczywiście Reese Witherspoon, dla której jest ona z pewnością jedną z najważniejszych w artystycznym dorobku. Producenci dosyć szybko zdecydowali się na kontynuację filmu, gdyż dwa lata później „Legalna Blondynka 2” trafiła na duży ekran (jej Box Office wyniósł z kolei 124 914 842 dolarów). Pewnym jest, że trzecia część przygód tych statystyk nie zaniży!

Polecamy też: Powstanie w film o... lalce Barbie! Wiemy, kto zagra w nim główną rolę

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.