Lech Wałęsa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lech Wałęsa trafił do szpitala! Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Polityka czeka poważna operacja

Konrad Szczęsny 29 listopada 2019 12:44
Lech Wałęsa
Fot. East News

W piątek Lech Wałęsa przejdzie operację oczy. Polityk trafił do szpitala na badania. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu zabiegu chirurgicznego. Jego stan jest stabilny.

Lech Wałęsa w szpitalu. Co mu dolega?

O tym, że jest poddawany hospitalizacji, były prezydent poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Opublikował zdjęcie z podpisem „i znowu w szpitalu”. Fani i internauci w komentarzach życzyli mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i przekazywali słowa wsparcia.

Z kolei Mirosław Szczerba, doradca medialny Lecha Wałęsy, poinformował, że były prezydent przejdzie w szpitalu badania. „O tym, czy zostanie na dłużej, zadecydują lekarze”, napisał na Twitterze. To od wyników zależało, ile czasu w nim spędzi.

Kilka godzin później stało się jasne, że 76-latek będzie operowany. Portal polsatnews.pl ustalił, że zabieg chirurgiczny oczu zostanie przeprowadzony w piątek 29 listopada. Po niej lekarze podejmą decyzję, co dalej i kiedy Lech Wałęsa zostanie z placówki wypisany  

Lech Wałęsa trafił do szpitala na badania w czwartek. Dzisiaj będzie operowany:

Lech Wałęsa
Fot. East News
 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.