Lech Wałęsa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lech Wałęsa trafił do szpitala! Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Polityka czeka poważna operacja

Konrad Szczęsny 29 listopada 2019 12:44
Lech Wałęsa
Fot. East News

W piątek Lech Wałęsa przejdzie operację oczy. Polityk trafił do szpitala na badania. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu zabiegu chirurgicznego. Jego stan jest stabilny.

Lech Wałęsa w szpitalu. Co mu dolega?

O tym, że jest poddawany hospitalizacji, były prezydent poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Opublikował zdjęcie z podpisem „i znowu w szpitalu”. Fani i internauci w komentarzach życzyli mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i przekazywali słowa wsparcia.

Z kolei Mirosław Szczerba, doradca medialny Lecha Wałęsy, poinformował, że były prezydent przejdzie w szpitalu badania. „O tym, czy zostanie na dłużej, zadecydują lekarze”, napisał na Twitterze. To od wyników zależało, ile czasu w nim spędzi.

Kilka godzin później stało się jasne, że 76-latek będzie operowany. Portal polsatnews.pl ustalił, że zabieg chirurgiczny oczu zostanie przeprowadzony w piątek 29 listopada. Po niej lekarze podejmą decyzję, co dalej i kiedy Lech Wałęsa zostanie z placówki wypisany  

Lech Wałęsa trafił do szpitala na badania w czwartek. Dzisiaj będzie operowany:

Lech Wałęsa
Fot. East News
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.