Lech Wałęsa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lech Wałęsa trafił do szpitala! Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Polityka czeka poważna operacja

Konrad Szczęsny 29 listopada 2019 12:44
Lech Wałęsa
Fot. East News

W piątek Lech Wałęsa przejdzie operację oczy. Polityk trafił do szpitala na badania. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu zabiegu chirurgicznego. Jego stan jest stabilny.

Lech Wałęsa w szpitalu. Co mu dolega?

O tym, że jest poddawany hospitalizacji, były prezydent poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Opublikował zdjęcie z podpisem „i znowu w szpitalu”. Fani i internauci w komentarzach życzyli mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i przekazywali słowa wsparcia.

Z kolei Mirosław Szczerba, doradca medialny Lecha Wałęsy, poinformował, że były prezydent przejdzie w szpitalu badania. „O tym, czy zostanie na dłużej, zadecydują lekarze”, napisał na Twitterze. To od wyników zależało, ile czasu w nim spędzi.

Kilka godzin później stało się jasne, że 76-latek będzie operowany. Portal polsatnews.pl ustalił, że zabieg chirurgiczny oczu zostanie przeprowadzony w piątek 29 listopada. Po niej lekarze podejmą decyzję, co dalej i kiedy Lech Wałęsa zostanie z placówki wypisany  

Lech Wałęsa trafił do szpitala na badania w czwartek. Dzisiaj będzie operowany:

Lech Wałęsa
Fot. East News
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.