Laura w śpiączce farmakologicznej
Fot. instagram@lauraalovesrealestate
o niej się mówi

Laura po operacji nosa zapadła w śpiączkę. Lekarze zaproponowali odłączenie od respiratora

Ma uszkodzony mózg

Monika Katarzyna Krupska 19 listopada 2018 19:58
Laura w śpiączce farmakologicznej
Fot. instagram@lauraalovesrealestate

Chciała poprawić swój wygląd, a teraz walczy o życie! 36-letnia Laura w tajemnicy przed najbliższymi udała się do Meksyku, aby wykonać drobną korektę nosa. Po operacji serce pacjentce stanęło. Do dziś nie wybudziła się ze śpiączki. „Jej los jej w rękach Boga”, mówią najbliżsi.

Czy lekarze odłączą Laurę od respiratora?

Jak informuje DailyMail Laura Avila to 36-letnia agentka nieruchomości, która mieszka w Dallas. Kilkanaście dni temu Amerykanka wyjechała za granicę, aby poprawić wygląd swojego nosa. Nie chciała tego robić w Stanach Zjednoczonych, bo operacje  poza krajem są tańsze. Za drobną korektę Laura miała zapłacić ok. 1800 dolarów, czyli blisko 7 tys. złotych. 

Choć zabiegł przebiegł prawidło, to potem serce Avilli stanęło na 4 minuty. Lekarze zdecydowali się wprowadzić pacjentkę w śpiączkę farmakologiczną. Jej stan określono, jako krytyczny. Laura ma uszkodzony mózg... Rodzinie zaproponowano odłączenie Laury od aparatury podtrzymującej życie. Nie wyraziła na to zgody. Siostra Laury w serwisie Gofoundme zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla 36-latki. Obecnie zebrano ok. 77 tysięcy ze 150 tys. dolarów. 36-latka wróciła do Stanów. Rodzina umieściła ją hospicjum.

„Jeśli nie możesz wspomóc nas finansowo, to proszę pomódl się za jej szybki powrót do zdrowia”, czytamy na stronie zrzutki. „Nasza silna dziewczyna potrzebuje nas”. 

Rodzina oskarża lekarzy o podanie znieczulenia w niewłaściwe miejsce kręgosłupa. To doprowadziło do zatrzymania krążenia serca i uszkodzeń mózgu. Rodzina zatrudniła adwokata, który planuje pozwać Centrum Rino w Juarez w Meksyku.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?