Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Laura Lewandowska kibicuje tacie podczas meczu! 

Anna Lewandowska zamieściła poruszające zdjęcie córki

Redakcja VIVA! 24 maja 2020 13:46
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Co za uroczy widok! Z takim wsparciem Robert Lewandowski bez obaw będzie odnosił kolejne sukcesy i sięgał po kolejne marzenia. Laura Lewandowska kibicowała tacie podczas sobotniego meczu. Zdjęcie, które jej mama zamieściła w sieci poruszyło fanów.

Laura Lewandowska wspiera tatę

Robert Lewandowski wrócił do gry! W sobotę wraz z Bayernem Monachium zmierzył się z Eintrachtem Frankfurt. Drużyna piłkarza wygrała 5:2. Jak zwykle piłkarz mógł liczyć na solidne wsparcie. W domu przed telewizorem obserwowały go ukochana żona i córeczki.

Ania Lewandowska zamieściła w mediach społecznościowych cudowne zdjęcie. Widać na nim małą Laurę. Najmłodsza pociecha kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej także trzymała za tatę kciuki! Dostała nawet specjalny smoczek z logiem Bayernu Monachium!

Anna Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Anna Lewandowska InstaStories

Laura Lewandowska za chwilę skończy miesiąc. Jest oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców i starszej siostry! Klara pomaga mamie w codziennych obowiązkach i opiekuje się maleństwem. Dla Ani i Roberta Lewandowskich narodziny drugiej córeczki są spełnieniem marzeń. Tworzą kochającą i szczęśliwą rodzinę.

Kiedy na świecie pojawiła się Klara małżeństwo przyznało, że dziecko wiele zmieniło w ich życiu. O ojcostwie i narodzinach Laury szczęśliwy tata opowiedział w ostatnim wywiadzie dla WP Sportowe Fakty. 

,,Wiadomo, początki dla taty są na pewno o wiele mniej absorbujące niż dla mamy. Tego kontaktu tata ma mniej, ale na pewno z każdym tygodniem będzie się to zmieniało. Wtedy dla ojców jest inaczej, pojawia się większy kontakt, reakcje. W pierwszych tygodniach maluch głównie je i śpi, to mama jest wtedy najbliżej", mówił piłkarz. 

Anna Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Anna Lewandowska InstaStories

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.