Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler jest zakochana! Gwiazda przyszła na Bal TVN z nowym partnerem

Kim jest?

Sabina Zięba 7 września 2019 10:30
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Na tegorocznym Balu Nocy Letniej TVN pojawiło się naprawdę wiele gwiazd, co przełożyło się na rekordową zbiórkę pieniędzy. Kwota 2 milionów złotych zostanie przekazana na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji popularnej stacji. Wśród osób, które wspomogły ten szczytny cel, kolejny raz pojawiła się Lara Gessler. I to... z nowym partnerem!

Lara Gessler z nowym partnerem na balu TVN

Choć w zeszłym roku córka znanej restauratorki na Balu TVN brylowała w towarzystwie ówczesnego męża, Pawła Rucza, w przeciągu dwunastu miesięcy wiele się zmieniło. Para w styczniu podjęła decyzję o rozwodzie, a już w maju zakończyła swoje trwające półtora roku małżeństwo. 

Widać jednak, że Lara nie korzystała długo z uroków życia singielki. Od pewnego czasu mówiło się, że znalazła nową miłość, lecz nie pokazywała się z nowym partnerem na salonach. Wyjątek zrobiła dopiero na tegorocznym Balu Nocy Letniej. 

Gwiazda pozowała do zdjęć u boku przystojnego bruneta, Pawła, właściciela jednej z warszawskich kancelarii. Oboje zwracali uwagę nie tylko widoczną chemią, ale również wyszukanymi stylizacjami. Lara Gessler pokazała się bowiem w najodważniejszej kreacji wieczoru - połyskującej sukni z prześwitującego materiału, który w całości odsłonił jej nogi, a także wyeksponował dekolt. Z kolei jej partner postawił na strój w różnych odcieniach szarości - frak, spodnie, kamizelkę oraz kapelusz. 

Jak się prezentują? Myślicie, że stworzą udany związek?  

Lara Gessler z partnerem na Balu TVN

bal TVN 2019, Lara Gessler z nowym partnerem
Fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler pierwszy raz z nowym partnerem
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!