Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler jest zakochana! Gwiazda przyszła na Bal TVN z nowym partnerem

Kim jest?

Sabina Zięba 7 września 2019 10:30
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Na tegorocznym Balu Nocy Letniej TVN pojawiło się naprawdę wiele gwiazd, co przełożyło się na rekordową zbiórkę pieniędzy. Kwota 2 milionów złotych zostanie przekazana na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji popularnej stacji. Wśród osób, które wspomogły ten szczytny cel, kolejny raz pojawiła się Lara Gessler. I to... z nowym partnerem!

Lara Gessler z nowym partnerem na balu TVN

Choć w zeszłym roku córka znanej restauratorki na Balu TVN brylowała w towarzystwie ówczesnego męża, Pawła Rucza, w przeciągu dwunastu miesięcy wiele się zmieniło. Para w styczniu podjęła decyzję o rozwodzie, a już w maju zakończyła swoje trwające półtora roku małżeństwo. 

Widać jednak, że Lara nie korzystała długo z uroków życia singielki. Od pewnego czasu mówiło się, że znalazła nową miłość, lecz nie pokazywała się z nowym partnerem na salonach. Wyjątek zrobiła dopiero na tegorocznym Balu Nocy Letniej. 

Gwiazda pozowała do zdjęć u boku przystojnego bruneta, Pawła, właściciela jednej z warszawskich kancelarii. Oboje zwracali uwagę nie tylko widoczną chemią, ale również wyszukanymi stylizacjami. Lara Gessler pokazała się bowiem w najodważniejszej kreacji wieczoru - połyskującej sukni z prześwitującego materiału, który w całości odsłonił jej nogi, a także wyeksponował dekolt. Z kolei jej partner postawił na strój w różnych odcieniach szarości - frak, spodnie, kamizelkę oraz kapelusz. 

Jak się prezentują? Myślicie, że stworzą udany związek?  

Lara Gessler z partnerem na Balu TVN

bal TVN 2019, Lara Gessler z nowym partnerem
Fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler pierwszy raz z nowym partnerem
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.