Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Lara Gessler o wyciszaniu laktacji: „To było okropnie trudne”. Pokazała zdjęcie piersi

„Piersi kwadratowe. Ból straszny. Emocjonalnie, hormonalnie i fizycznie ciężko”

Marta Nawacka 16 grudnia 2021 12:08
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Córeczka Lary Gessler i jej męża, Piotra Szeląga, w październiku skończyła rok. Jakiś czas temu kobieta zdecydowała się odstawić Nenę od karmienia piersią, mimo że nie było jej z tym łatwo. Teraz w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów córka Magdy Gessler pokazała, jak wyglądają jej piersi podczas wyciszania laktacji.

Lara Gessler – mąż i dziecko

Córka Magdy Gessler urodziła pierwsze dziecko, córeczkę Nenę, w październiku ubiegłego roku. Przed porodem Lara Gessler i jej partner, Piotr Szeląg wzięli szybki ślub cywilny. Jak się okazuje, uroczystość odbyła się poza Warszawą i zabrakło na niej najważniejszych osób dla pary młodej, jak choćby samej prowadzącej „Kuchenne rewolucje”. Niedawno zakochani urządzili ceremonię po raz drugi i oboje zgodnie przyznają, że to właśnie ta jest dla nich tą ważniejszą, gdyż tym razem nie zabrakło ich bliskich. „Pierwszy ślub był cywilny. Chcieliśmy dopiąć formalności przed porodem. Nie było na nim naszych bliskich. Nawet mojej mamy, bo dostaliśmy termin poza Warszawą i to jakimś cudem. Dla nas to ten ślub teraz był tym pierwszym. Z ludźmi, którzy nas kochają i dobrze nam życzą”, pisała Lara Gessler na InstaStories.

Czytaj też: Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską!

Lara Gessler pokazała zdjęcie piersi

Po ceremonii Lara Gessler – z racji większej ilości czasu – zaproponowała swoim fanom na Instagramie Q&A, podczas którego odpowiada na zadane przez nich pytania. Jedno z nich zadała kobieta w podobnej sytuacji, czyli odstawiająca dziecko od piersi. „Jak z wyciszaniem laktacji? Cierpię niemiłosiernie”, napisała. Córka słynnej restauratorki nie tylko pospieszyła z odpowiedzią, ale także dodała zdjęcie swoich piersi, na którym widać, że jedna z nich jest wyraźnie nabrzmiała i zdeformowana. „To było okropnie trudne. Piersi kwadratowe. Ból straszny. Emocjonalnie, hormonalnie i fizycznie ciężko. Minimalnie odciągałam mleko – do poczucia ulgi – piłam szałwię, robiłam okłady. Ale 2 tygodnie to schodziło”, napisała w odpowiedzi.

W odpowiedzi na kolejne pytanie wyjaśniła innej obserwatorce, jak udało jej się w ogóle oduczyć Nenę picia mleka z piersi. „Najpierw zeszliśmy z karmienia w ciągu dnia. Dbaliśmy, żeby Nena miała dużo różnych rzeczy do jedzenia i przede wszystkim picia. (…) Odstawienie od piersi zajęło nam trzy noce, kiedy spałam osobno, żeby mała nie wybudzała się od zapachu mleka. Musieliśmy ją dużo tulić, żeby czuła naszą bliskość. Szczególnie Piotruś. Ja chodziłam w golfie cały czas”, wyjaśniła Lara Gessler.  

Zobacz także: „Matko, jakie to jest trudne”. Lara Gessler podjęła decyzję w kwestii wychowania Neny

Lara Gessler Instagram
Fot. Lara Gessler Instagram/@lara_gessler

Lara Gessler Instagram
Fot. Lara Gessler Instagram/@lara_gessler

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?