Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler karmi córkę piersią w restauracji w Barcelonie. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

„Kwintesencja kobiecości”, piszą fanki 

Dorota Falkowska 21 czerwca 2021 08:36
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Córka Lary Gessler i jej męża Piotra Szeląga przyszła na świat w październiku. Od tamtej pory cała uwaga rodziców skupiona jest na małej Nenie, a profil na Instagramie restauratorki zrobił się bardzo rodzinny. Już od pierwszych miesięcy życia Neny, jej rodzice zabierają ją w coraz to nowe miejsca. 8-miesięczna dziewczynka to już zaprawiona podróżniczka. 

Lara Gessler karmi córkę piersią publicznie

Obecnie rodzina przebywa w Barcelonie. Na swoim profilu na Instagramie Lara opublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią w jednej z barcelońskich restauracji. Piękny kadr został uwieczniony przez Piotra Szeląga. Fotografia opatrzona podpisem: „Rodzinne śniadanie oczami Taty”, wywołała lawinę komentarzy i reakcji internautek. Kobiety są zachwycone. 

Nie lubię zdjęć karmiących Pań, ale to zdjęcie jest piękne! Delikatne i subtelne, naturalne. Piotr świetnie łapie obiektywem chwile - chwalą zdjęcie karmiącej piersią Lary internautki.

Najpiękniejszy widok najpiękniejsza relacja matka - dziecko każdej mamy jak ja to mówię grunt i fundament pod nogami.

Wspaniały widok! Ja po 2 latach tydzień temu zakończyłam karmienie i aż łezka się w oku kręci na takie zdjęcie.

Coś pięknego; Piękny widok; Piękny czas bliskości mamy z dzieckiem; Kwintesencja kobiecości;

Tak pozytywne przyjęcie zdjęcia Lary przez internautki napawa optymizmem. W Polsce, pomimo wielu akcji edukacyjnych, karmienie piersią wciąż wzbudza kontrowersje i pozostaje tematem tabu. Mamy nadzieję, że dzięki takim komunikatom, jak powyższy, sytuacja dzieci i matek wkrótce stanie się bardziej komfortowa. 

Czytaj też: Mąż i córeczka w obiektywie Lary Gessler. To zdjęcie rozczuliło internautów!

Co myślicie o zdjęciu Lary? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.