Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna i Robert Lewandowscy niczym Pan i Pani Smith?!

Internauci są pod wrażeniem!

Olga Figaszewska 23 kwietnia 2019 06:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy tą fotografią ujęli swoich fanów! Niektórzy dostrzegają tu podobieństwo do pewnej filmowej sceny! Jak wyglądał ich drugi dzień świąt wielkanocnych?

Lany Poniedziałek u Ani i Roberta Lewandowskich

Wielkanoc spędzili w rodzinnym gronie. Małżeństwo publikowało na swoich kanałach społecznościowych wyjątkowe fotografie z najbliższymi. Dla Ani i Roberta Lewandowskich kultywowanie tradycji jest bardzo ważne, zwłaszcza od kiedy na świecie pojawiła się Klara. Jak minął im drugi dzień świąt? Najnowsze zdjęcie potwierdza, że było naprawdę radośnie!

Dostrzegamy na nim Anię skrywającą się przed mężem, który przygotowuje się do oblania ukochanej wodą. Możemy być pewni, że trenerka nie pozostała mu dłużna!

„Śmigus dyngus! Taki jak dziś, jest właśnie idealny!!! Mamy nadzieję, że spędzacie go równie radośnie jak my 💧🌂💦. Bądźmy dziś jak dzieci! Bawmy się 😁 Radosnego dnia, kochani❤”, napisała Anna Lewandowska.

„Uwielbiam Was za ten luz ktory macie w sobie :)”, „Dawno nie widziałam tak pozytywnego zdjęcia! 😍 ”, „
Ściany ucierpiały 😂 ale ważne to dobra zabawa”, czytamy pod wpisem. Co ciekawe, dla niektórych z obserwatorów kadr zamieszczony przez Anię wyglądał jak scena z filmu akcji!

„Prawie jak Mr. & Mrs. Smith 👍😉 ”, skomentowała jedna z fanek.

Zauważacie podobieństwo?  

Mr. and Mrs. Smith
Fot. East News

Mr. and Mrs. Smith
Fot. East News

Mr. and Mrs. Smith
Fot. materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.