Lady Gaga, Oscary 2019
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga przeżywa dramatyczne chwile. Porwano jej psy, a ich opiekun został postrzelony

Gwiazda oferuje pół miliona dolarów

Olga Figaszewska 26 lutego 2021 11:15
Lady Gaga, Oscary 2019
Fot. Rex Features/East News

Lady Gaga przeżywa trudny czas. W środę  jej buldogi francuskie – Gustav i Koji skradzione, a opiekun czworonogów został postrzelony. Jak doszło do zdarzenia? Wokalistka zaoferowała wysoką kwotę za zwrot pupili.

Lady Gaga walczy o odzyskanie psów

Jak podały zagraniczne media, wszystko wydarzyło się w środę w Hollywood w godzinach wieczornych. Pieski jak zwykle wyszły na spacer ze swoim opiekunem, Ryanem Fisherem. Potem rozegrał się dramat. Mężczyznę wyprowadzającego czworonogi postrzelono z broni półautomatycznej. Następnie porywacz ukradł Kojiego i Gustava. Wiadomo, że porusza się białym autem i oddalił się w kierunku Hollywood Boulevard. Departament policji w Los Angeles wszczął poszukiwania. 

Służby odnalazły niedaleko miejsca zdarzenia trzeciego psa Lady Gagi, buldoga francuskiego o imieniu Miss Asia, który uciekł sprawcy. Opiekun czworonogów został przewieziony do szpitala. Jak udało dowiedzieć się mediom, jest pod opieką lekarzy i dochodzi do siebie.

BBC News wyjaśniło, że buldogi francuskie są bardzo poszukiwaną rasą w USA. Czworonogi z dobrym rodowodem mogą kosztować 10 tys. dolarów. 

Lady Gaga jest zrozpaczona. Wokalista obecnie przebywa w Europie, gdzie pracuje na planie filmu „Gucci”. Według CNN, które powołuje się na bliską osobę z otoczenia gwiazdy, wokalistka miała ogłosić, ze oferuje „pół miliona dolarów dla osoby, która ma jej psy, bez zadawania pytań”.

Wierzy, że uda jej się odzyskać swoich czworonożnych przyjaciół. 

Pupile Lady Gagi:

Lady Gaga z Koji

Lady Gaga, 2015
Fot. MediaPunch/REX Shutterstock/EAST NEWS

Lady Gaga z pieskiem, Miss Asia, 2014 rok: 

Lady Gaga, 2014
Fot. Guerin Charles/ABACA/Abaca/East News

TAGI #Lady Gaga

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?