Lady Gaga kosmetyki
Fot. Instagram@ladygaga
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga miała wypadek! Co się stało?

Pech nie przestaje prześladować wokalistki

Sabina Zięba 2 grudnia 2019 16:00
Lady Gaga kosmetyki
Fot. Instagram@ladygaga

Choć jeszcze w styczniu wydawało się, że będzie to rok należący do Lady Gagi, teraz okazuje się, że mimo początkowych sukcesów, gwiazda przeżywa najgorszy czas w swoim życiu. Zawody miłosne, rozstania, a także niedawny wypadek sprawiły, że wokalistka podobno planuje dłuższą przerwę w karierze... Co się stało?

Trudny czas w życiu Lady Gagi

W zeszłym roku premierę miał głośny film Narodziny gwiazdy, w którym w główną rolę u boku Bradleya Coopera wcieliła się Lady Gaga. To właśnie na planie tej produkcji podobno narodziła się miłość gwiazdorskiej pary. Mimo tego że aktor był wówczas związany z modelką Iriną Shayk, szczegóły romansu wokalistki i artysty obiegły media na całym świecie. Punktem kulminacyjnym był wspólny występ na gali rozdania Oscarów, kiedy to spojrzenia i gesty pary były na tyle wymowne, że każdy uznał łączące ich gorące uczucie za pewnik.

Lady Gaga przeżywała wtedy miłośne uniesienia, a Oscar za piosenkę Shallow tylko spotęgował jej poczucie szczęścia. Niestety, potem wszystko się zawaliło. Jak mówi informator magazynu In Touch: „Po wygraniu kilku nagród za Narodziny gwiazdy, miała wysokie wymagania na ten rok. Zamiast tego przeżywała jedno rozczarowanie za drugim. To był ekstremalnie ciężki czas dla Gagi”.

Wokalistkę oskarżano za rozpad małżeństwa Coopera i Shayk, co nie było dementowane przez żadną ze stron. Następnie została przez niego... odrzucona: „Bradley zafundował jej niezły emocjonalny rollercoaster. Kosztowało ją to dużo stresu i łez. Cooper sam nie wiedział, czego chciał”.

Teraz doszły do tego kłopoty zdrowotne. Podczas jednego z koncertów wykonywała układ choreograficzny, kiedy potknęła się i upadła. Wyglądało to bardzo niebezpiecznie i mogło skończyć się poważnymi obrażeniami. Jak mówi ten sam informator: „Wstała i tańczyła dalej, ale kosztowało ją to wiele bólu”. Dodał także, że Gaga przechodzi trudny czas: „Jest bardzo samotna. Zwłaszcza w podróży. Często martwi się, że już nigdy nie znajdzie miłości. Leży w łóżku i myśli: Co ja zrobiłam ze swoim życiem?”. Z tego powodu postanowiła postawić na siebie - zaczęła ćwiczyć jogę oraz medytuje. Planuje także przerwę od show-biznesu.  

Bradley Cooper i Lady Gaga

Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Fot. AP/Associated Press/East News

Narodziny gwiazdy: Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

TAGI #Lady Gaga

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.