O TYM SIĘ MÓWI

Lady GaGa skomentowała oscarowy występ i plotki o romansie z Bradleyem Cooperem!

Takich słów z jej ust nikt się nie spodziewał...

Konrad Szczęsny 28 lutego 2019 12:09

Ten występ wywołał w mediach istną lawinę spekulacji. Gdy w niedzielną noc Lady GaGa i Bradley Cooper zaśpiewali na gali rozdania Oscarów utwór Shallow z Narodzin gwiazdy, nie tylko zostali nagrodzeni owacjami na stojąco, lecz także sprawili, że świat zaczął po raz kolejny pytać, co tak naprawdę ich łączy. W najnowszym wywiadzie artystka odniosła się do plotek i rozliczyła się z nimi w jedyny w swoim rodzaju sposób!

Lady GaGa o występie z Bradleyem Cooperem na Oscarach 2019

Lady GaGa gościła w programie Jimmy'ego Kimmela, w którym nie mogło zabraknąć tematu niedzielnego występu z Bradleyem Cooperem na oscarowej gali. Piosenkarka nie była zachwycona pytaniem, ponieważ wykonała charakterystyczny gest przewracania oczami, jednak koniec końców skomentowała zamieszanie, które wybuchło w mediach i serwisach społecznościowych.

„Po pierwsze: social media to toaleta internetu! A po drugie: ludzie zobaczyli miłość i właśnie o to nam chodziło, przecież to jest piosenka miłosna. Pracowaliśmy przez tydzień nad tym występem, Bradley wszystko wyreżyserował, każde zbliżenie. Jestem artystką i najwidoczniej odwaliliśmy dobrą robotę, nabraliście się!”, przekonywała.

Z jej słów można wywnioskować zatem, że wszystko było skrupulatnie zaplanowaną akcją promocyjną i nie ma nic wspólnego z prawdą. Jednak śledząc komentarze internautów trudno nie odnieść wrażenia, że i tak nie są oni przekonani co do tego, że Lady GaGę i Bradleya Coopera łączy jedynie przyjaźń. „Ewidentnie między nimi widać chemię”, piszą.

Romans Bradley Coopera i Lady GaGi

Spekulacje i plotki pojawiły się po ich wspólnym występie na jednym z koncertów artystki, w trakcie którego wykonali filmowe Shallow. Powróciły za sprawą dwóch nowych tatuaży na ciele Lady GaGi (jeden na plecach: duża róża z napisem La vie en rose, tytułem piosenki Edith Piaf, w trakcie której wykonania po raz pierwszy spotkali się filmowi bohaterowie grani przez piosenkarkę i aktora; drugi na nadgarstku piosenki: pięciolinia z czterema nutami, układającymi się w napis „GaGa”, ale po zastosowaniu klucza basowego w inicjały gwiazdora, BcBc), zerwania zaręczyn wokalistki z ukochanym oraz po gali oscarowej, w trakcie której zaśpiewali utwór Shallow  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.