Takich słów z jej ust nikt się nie spodziewał...

Konrad Szczęsny 28 lutego 2019 12:09

Ten występ wywołał w mediach istną lawinę spekulacji. Gdy w niedzielną noc Lady GaGa i Bradley Cooper zaśpiewali na gali rozdania Oscarów utwór Shallow z Narodzin gwiazdy, nie tylko zostali nagrodzeni owacjami na stojąco, lecz także sprawili, że świat zaczął po raz kolejny pytać, co tak naprawdę ich łączy. W najnowszym wywiadzie artystka odniosła się do plotek i rozliczyła się z nimi w jedyny w swoim rodzaju sposób!

Lady GaGa o występie z Bradleyem Cooperem na Oscarach 2019

Lady GaGa gościła w programie Jimmy'ego Kimmela, w którym nie mogło zabraknąć tematu niedzielnego występu z Bradleyem Cooperem na oscarowej gali. Piosenkarka nie była zachwycona pytaniem, ponieważ wykonała charakterystyczny gest przewracania oczami, jednak koniec końców skomentowała zamieszanie, które wybuchło w mediach i serwisach społecznościowych.

„Po pierwsze: social media to toaleta internetu! A po drugie: ludzie zobaczyli miłość i właśnie o to nam chodziło, przecież to jest piosenka miłosna. Pracowaliśmy przez tydzień nad tym występem, Bradley wszystko wyreżyserował, każde zbliżenie. Jestem artystką i najwidoczniej odwaliliśmy dobrą robotę, nabraliście się!”, przekonywała.

Z jej słów można wywnioskować zatem, że wszystko było skrupulatnie zaplanowaną akcją promocyjną i nie ma nic wspólnego z prawdą. Jednak śledząc komentarze internautów trudno nie odnieść wrażenia, że i tak nie są oni przekonani co do tego, że Lady GaGę i Bradleya Coopera łączy jedynie przyjaźń. „Ewidentnie między nimi widać chemię”, piszą.

Romans Bradley Coopera i Lady GaGi

Spekulacje i plotki pojawiły się po ich wspólnym występie na jednym z koncertów artystki, w trakcie którego wykonali filmowe Shallow. Powróciły za sprawą dwóch nowych tatuaży na ciele Lady GaGi (jeden na plecach: duża róża z napisem La vie en rose, tytułem piosenki Edith Piaf, w trakcie której wykonania po raz pierwszy spotkali się filmowi bohaterowie grani przez piosenkarkę i aktora; drugi na nadgarstku piosenki: pięciolinia z czterema nutami, układającymi się w napis „GaGa”, ale po zastosowaniu klucza basowego w inicjały gwiazdora, BcBc), zerwania zaręczyn wokalistki z ukochanym oraz po gali oscarowej, w trakcie której zaśpiewali utwór Shallow  

1/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
1/5

Występ Lady GaGi i  Bradleya Coopera na gali przyznania Oscarów 2019 wywołał nie lada kontrowersje...

2/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
2/5

Lady GaGa i  Bradley Cooper w jego trakcie zachowywali się jak para zakochanych, patrząc sobie głęboko w oczy i uśmiechając się do siebie. 

3/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
3/5

Lady GaGa w najnowszym wywiadzie zapewniła, że ich zachowanie było elementem gry aktorskiej...

4/5
Lady GaGa i Bradley Cooper w trakcie Oscarów 2019 - chciała pocałować aktora?
Copyright @Screen/SG
4/5

Internautom wciąż jednak trudno uwierzyć, że Lady GaGę i Bradleya Coopera łączy jedynie przyjaźń. 

 

5/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
5/5

Jaka jest prawda? Trudno ocenić. Z pewnością jednak więź, która ich łączy, jest wyjątkowa.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.