O TYM SIĘ MÓWI

A jednak! Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?!

Fani nie mają wątpliwości!

Olga Figaszewska 16 lutego 2019 20:01

Ten filmowy duet poruszył wiele serc. A co jeśli połączyło ich prawdziwe uczucie? Lady Gaga i Bradley Cooper rewelacyjnie wcielili się w role zakochanych w filmie Narodziny gwiazdy. Dla każdego z nich było to przełomowe wydarzenie. Ona zawsze marzyła o aktorstwie, dla niego był to reżyserski debiut. Czy uczucie z ekranu przeniosło się do rzeczywistości? Fani są do przekonani, że tak właśnie się stało!

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?! 

Kiedy środowisko filmowej usłyszało, że Bradley Cooper do głównej roli zatrudnia skandalistkę, wróżono mu spektakularny upadek. Jego wybór padł na Lady Gagę. Od początku złapali pewną nić porozumienia. Aktor nie ukrywał, że piosenkarka zaimponowała mu swoją osobowością i talentem. Pierwszy raz zobaczył ją na żywo na gali charytatywnej na rzecz osób chorych na raka. Jej koncert go zachwycił i na następny dzień zadzwonił do agentki Lady Gagi, żeby umówić z nią pierwsze spotkanie

„To niezwykła osoba, wyjątkowo inteligentna, a do tego obdarzona przez Boga wspaniałym głosem. Za każdym razem, gdy kręciliśmy piosenki w "Narodzinach gwiazdy", wszyscy na planie zamierali z podziwu. Okazała się znacznie lepszą artystką niż to sobie wyobrażałem. A jednocześnie jest wyjątkowo otwarta i przyjazna. Uwielbiam ją, nic na to nie poradzę. Do tego łączą nas włoskie geny… Naprawdę miałem sporo szczęścia, bo kto mógł przypuszczać, że tak świetnie nam się ułoży współpraca?”,  mówił gwiazdor w rozmowie z Yolą Czaderską-Hayek dla WP Film.

Czytaj również: Bradley Cooper uparcie milczy o rzekomym romansie z Lady Gagą! Dlaczego?

oraz: Plotki o romansie Bradleya Coopera z Lady GaGą wyniszczają Irinę Shayk?!

W jednym z wywiadów Gaga nie pozostała mu dłużna. ,,Od razu poczuliśmy chemię, gdy tylko się spotkaliśmy. Gdy tylko otworzyłam drzwi i go zobaczyłam od razu zapytałam, czy jest głodny. Oboje jesteśmy Włochami, pochodzimy ze wschodniego wybrzeża i zanim się zorientowałam już odgrzewałam mu resztki i jedliśmy razem. (…) Zaczął śpiewać. Zatrzymałam się i powiedziałam "O mój Boże, Bradley, Twój głos, możesz śpiewać", wyznała w Good Morning America.

Para na ekranie i para w życiu? Dowody!

Na ekranie oglądamy dwójkę ludzi, między którymi wytwarza się taka więź, której nie da się podrobić. Ich uczucie na ekranie jest  na tyle autentyczne, że nie da się nie uwierzyć w ich miłość. A to podchwycili fani ekranowej pary. W mediach społecznościowych rozgorzała prawdziwa dyskusja!

Niedawno po raz pierwszy wykonali na żywo hit pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do Narodzin gwiazdy. Shallow to jedna z najpiękniejszych piosenek, która rozpoczyna historię bohaterów. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania słuchaczy. W komentarzach pod materiałem zamieszczonym na YouTube internauci sugerują, że między Gagą i Cooperem musi być coś więcej niż tylko zwykła przyjaźń. Poza planem zdjęciowym również nie szczędzili sobie czułych gestów. Zawsze obok siebie, obejmują się, trzymają za ręce...

W walentynki wokalistka podzieliła się z fanami zdjęciem nowego tatuażu. Na jej plecach pojawiła się róża i  tytuł piosenki La vie en rose, którą śpiewała na początku filmu. 

W życiu prywatnym zarówno Gaga jak i Bradley Cooper są w szczęśliwych związkach. Aktor od 2015 roku udany związek z modelką Iriną Shayk, z którą wychowuje córkę Leę. Z kolei wokalistka znalazła miłość u boku Christiana Carino, menadżera gwiazd. 

W przypadku Brada Pitta i Angeliny Jolie związek z ekranu szybko przeniósł się do życia prywatnego. Wierzysz w to, że Lady Gaga i Bradley Cooper faktycznie darzą się uczuciem?   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#AStarIsBorn.

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.